VÝKLADOVÝ ČAS: s Poselstvím ducha

Zvu vás na výkladový den!

Pište si do komentářů své dotazy na tyto krásné karty…

Poselství ducha jsou karty s fraktálovými obrazy, čím se naprosto liší od každých dalších karet. Milovníci umění, které se vymyká… digitálního umění a meditací, určitě zajásají, protože obrázky samotné jsou prostě fascinující.
Významy karet jsou velmi dobře zvoleny tak, že opravdu umí odhalit nějakou možnost, která by stála za úvahu, kterou můžeme zkusit, jak se nad něčím zamyslet.

A v knížečce pak velmi příjemně a napřímo rozvíjí možnosti, které máme. Proč se dostáváme do určitých situací a jak je vyřešit.

Jsou to návrhy, které stojí za to.
Tak třeba padne nějaký i vám… těším se.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, a karty najdete třeba zde.

16 názorů na “VÝKLADOVÝ ČAS: s Poselstvím ducha”

 1. Dobry den prajem, mozete sa opytat kariet, ci dom ktory chcem kupit vi je pre mna ten pravy? Dakujem

  1. Dobrý den Renčo, nechala bych vše na kartičkách, aby mi sám DUCH kartičky, která pro mě vyskočí dal radu, co je v tuto dobu pro mě důležité a co mám nebo naopak nemám dělat, kde/v čem přidat nebo naopak co neřešit.. Mockrát děkuji.

   1. U modré kočky

    Máš Dar. Nezpochybňuj, co umíš. Co cítíš… A udělej něco, co cítíš, že udělat máš.

  2. U modré kočky

   Karta Nahoru. Ano, pokud se v něm cítíte opravdu dobře. Přesněji, pokud v něm cítíte, že to jste opravdu Vy. Vaše opravdové Já.

  3. U modré kočky

   Bibiana: odpověď se nějak přesunula, je to ta, pokud se v domě cítíte opravdu dobře, jako „nalezené své Já“, pak je to ten pravý.

 2. Zdravím. Jen bych se chtěla zeptat, kudy nebo kterým směrem dál, abych byla spokojená. V práci, v žitově. Děkuji moc

  1. U modré kočky

   Psaní. Tedy terapie vyjádřením myšlenek, pocitů… deníky, seznamy, myšlenkové mapy, prostě to dát všechno na papír a nechat. Nebo analyzovat, to už záleží na Vás. Druhá karta je Kontakt, takže se pak stane to, že se „vyčistíte vnitřně“ a poznáte, jaká skutečně jste a i ten svět kolem pak budete vnímat lépe a přesněji zacílíte na to, co k Vám skutečně patří, co Vás baví a tak…

  1. U modré kočky

   Jani, v lásce… Pečovatel, obnovování hranic. Opečování sebe… nebo přijde někdo, kdo bude mít pečovatelskou energii. Ta láska, ať bude jakákoliv, nebo se bude jakkoliv vyvíjet, je dobré ji přijmout něžně, pečovatelsky a takové období si v životě naladit a udělat.

 3. Reni, poprosím, co mi řeknou karty: v čem je chyba v komunikaci v naší rodině? A ještě jeden dotaz prosim: necítím se psychicky dobře, co je na vině?

  1. U modré kočky

   Psaní. Tedy terapie vyjádřením myšlenek, pocitů… deníky, seznamy, myšlenkové mapy, prostě to dát všechno na papír a nechat. Nebo analyzovat, to už záleží na Vás. Druhá karta je Kontakt, takže se pak stane to, že se „vyčistíte vnitřně“ a poznáte, jaká skutečně jste a i ten svět kolem pak budete vnímat lépe a přesněji zacílíte na to, co k Vám skutečně patří, co Vás baví a tak…

 4. Dobrý večer, chtěla bych se zeptat karet, jestli je pro dceru v současné době vhodnější zaměstnání nebo podnikání, a ještě jeden doraz dk tomuto tématu, rýsuje se jí konkrétní obojí možnost, co bude do budoucna pro ni vhodnější? Děkuji.

  1. U modré kočky

   Kočkovitost. To je karta o ztišení, o zmatku a o nutnosti ještě tomu všemu dát čas. Když k tomu přiložím tarot, Vyrovnání, Královna pohárů… ještě se ten proces vyvíjí a něco tu dceru pak začne nejen přitahovat, ale nebude pochybovat, že ta cesta je správně. Teď jakoby -není ještě všechno jasné tak dost, aby se mohla dobře rozhodnout.

 5. Milá Renčo, pořád jsem nejistá v lásce, ať se to týká jakéhokoliv aspektu toho slova, jako bych se stále něčeho bála a přitom to nedokážu konkrétně popsat… zvláštní.
  Jak se tedy posílit, jak to vyřešit a být konečně šťastná? Co dělat, aby se mi ulevilo?
  Děkuji a přeji nádherný únor

  1. U modré kočky

   Lucie,Imunita. Ten strach chrání… odráží budoucnost, protože si tělo i duše pamatují něco zlého z minulosti. Staré pocity a vzorce, které je třeba nahradit ZDRAVĚJŠÍMI.
   Tedy běžte po stopách starého, nemocného, nezdravého, manipulujícího… a když to postupně odstraníte, přijde sebedůvěra a z lásky strach mít nebudete.

 6. Dobrý den, moc vás zdravím. Předem musím říct že vaši knihu Svět Tarotu, kterou jsem si před lety koupila jsem zařadila do věcí které mají v mém životě stálé místo. Sama vykládám karty a vaše kniha byla a je mi velkým pomocníkem když si nevím rady s učtitým výkladem. Proto vám děkuji že jste tuto knihu vydala. Kdyby to šlo moc ráda bych se zeptala na práci pro sebe samu. Práci mám ale chtělo by to asi změnu, jen si nejsem sebou příliž moc jistá. Přeji vám jen to nejlepší a hezký zbytek dne. A děkuji 🙂

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart