VÝKLADOVÝ ČAS s Orákulem sedmi energií

Těším se dnes tedy na vaše dotazy. Jak a na co se ptát…

Karty nejlépe odpovídají na dotazy týkající se slabých míst, oslabení, jak se posílit, jak někde prorazit, jak něco vyřešit.

Navozují cestu, způsob, ukazují, kam máme zaměřit svou pozornost, aby se nám ulevilo.

Možná nebudou dávat praktické a jasné odpovědi, ačkoliv jejich mluva je velmi návodná a praktická, ale tady jsem často měla pocit, že nám nejprve trošku vyčiní a až potom poradí.

Protože než začneme sít dobrá semínka, musíme vyplít plevel.

Vítám vás tedy srdečně u výkladového času s těmito kartami.

Své dotazy pište do komentářů, v komentáři Vám na ně také odpovím (dnes, zítra, v následujících dnech).

A krásný Imbolc! Přeji vám lehké rozmýšlení, do čeho se chcete v tomto roce probouzet…

64 názorů na “VÝKLADOVÝ ČAS s Orákulem sedmi energií”

 1. Hezky den Reni,chtela bych do svého života vnést kvalitnější a hlavně zdravější zpusob stravování,cvičení, tak, abych se lépe cítila na těle.Vždy ale sklouznu do toho starého,zajeteho stylu. Jak se s tímto poprat? Moc děkuji! Jana

 2. Krásné ráno Renčo. Únor nám zítra otevře dveře, tak prosím o náhled vytažené kartičky, na co od února zaměřit více energii, co je potřeba dočistit, zlepšit, prostě něco v tomto duchu. Moc děkuji. Jana

 3. Renovace, pořád nemůžu najít cestu, kterou se dát. Co bytě bavilo za práci, jestli překousnout nechuť v nynější nové práci,… děkuji moc

 4. Dobrý den Renato, mohu-li, kde mám nyní zapracovat, aby se nový začátek v březnu vydařil? děkuji Vám

 5. Milá Renčo, pořád jsem nejistá v lásce, ať se to týká jakéhokoliv aspektu toho slova, jako bych se stále něčeho bála a přitom to nedokážu konkrétně popsat… zvláštní.
  Jak se tedy posílit, jak to vyřešit a být konečně šťastná? Co dělat, aby mi ulevilo?
  Děkuji a přeji nádherný únor

 6. Very nice post. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I’ve really enjoyed browsing your blog posts. In any case I’ll be subscribing to your feed and I hope you write again soon!

 7. Very nice post. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I’ve really enjoyed browsing your blog posts. In any case I’ll be subscribing to your feed and I hope you write again soon!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart