VÝKLADOVÝ ČAS: s ORÁKULEM POSVÁTNÉ RŮŽE

Karty nás dovedou k rozpomenutí se na své růžovou zahradu, své sny, své silné stránky, své dary, se kterými jsme přišli…  Pojďte se ptát do komentářů!

Jak se  kartami pracuje? Zkusíme si malý příklad… a jsem sama zvědavá, co bude vycházet vám. Výkladový den určitě ještě proběhne na Youtube, protože tyto karty jsou dokonalé a chci je využít na maximum!

Ale už se pojďme ponořit do výkladu, možná trošku obecného. Nebo sedne přímo vám?

Možná jste měla své sny. Své tužby.

Je čas k nim přistoupit jinak. Kartičky používejte tak, jak doporučuje autorka, nebo si najděte vlastní způsob. Určitě tu platí, že se vám samo ukáže, jak to je nejlepší.

„Máš-li o sobě pochybnosti, tato karta ti ukáže, abys pohlédla do svého nitra a důvěřovala svému vnitřnímu hlasu.“

„… léčíme posvátné vlákno našeho ženství…“ „Přestaň dělat, co ti škodí. Začni dělat základy své posvátné zahrady.“

„Jak se můžeš odevzdat velkému mystériu?“

Zní otázka na konec. To bylo jen rychlé inspirování náhodně poskládanými kartičkami. Taková promluva s kamarádkou nad tím, co zrovna řešíte.

Pomohlo vám to?

Nebo potřebujete jiné?

Jsou jemné, něžné a hodně duchovně založené, přičemž ty pravé odpovědi vám karty často dají. Ale často je musíte hledat v sobě, karty Orákula jen naznačí cestu.

A já si jsem jista, že ji naznačí správně!

 

O autorkách:

Rebecca Campbell, spisovatelka, básnířka, umělkyně pracuje s rituály a posvátností v každodenním životě. Narodila se v Austrálii a nyní žije v Británii. Už od dětství ji fascinovala velká mystéria, podnikla poutní cestu a objevila tak místa svých předků. Svou moudrost tak ráda předává dál a za svou práci byla mnohokrát oceněna.

Katie-Louise, inuitivní duchovní umělkyně vytváří svá díla doslova srdcem a duší. Miluje téma nekonečného vesmíru a  zde je spojí s růžemi a ženami.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, https://www.synergiepublishing.com/cs/shop/karty/vykladacky/000550_orakulum-posvatne-ruze.php

2022

22 názorů na “VÝKLADOVÝ ČAS: s ORÁKULEM POSVÁTNÉ RŮŽE”

 1. Dobrý den,
  prosím o nádhernou jemnou kartičku, která hned na první pohled uklidňuje.
  Předem moc děkuji

   1. Mona, tvořivost, nápady, integrace. Tedy ano – tam, kde máte společné cíle, sny, způsoby práce, své vize. Navíc tu je heslo Spisovatelka. Umělkyně… tak třeba dobrá inspirace 🙂 Renča

  1. Danuško… Ukotvi se. Integrace. Ztělesnění. Uzemněné jednání.
   Tedy vše, co právě tohle v Tobě podporuje, dělej, mysli na to, jednej… potřebuješ stát nohama pevně na zemi. Na kartě jsou zdůrazněné silné kořeny, jako od stromu a přitom nad nimi vyrůstá jemná žena, růžová s růžovými květy. Křehká krása nahoře, dole velmi, velmi silné kořeny.

  1. Ukotvi se. Také tato karta! Silné kořeny, krásné rozkvetení. U Vás ale mám pocit, že je tu důraz na uvědomění si svých kořenů. A pak – „vždyť já mám možnost rozkvést!“ A další karta je Osud.

 2. Renatko zdravím Vás a poprosím Vás o vhled z těchto krásných jemných karet. Krásné dny!

  1. Milá Myro, karta Otevřená. Extrémní situace tě nejvíce posunují. Které jsou nyní extrémní? Snaž se důvěřovat a díky nim něco konečně rozhodnout důrazněji.

 3. Renatko zdravím Vás v novém roce a chtěla bych poprosit o vytažení karet na to, jestli se mi podaří v sobě zas probudit ženu, ženskost, ženskou sílu… Po všech nevydařených vztazích s muži jsem to všechno v sobě udusila… a obávám se, že už zůstanu i kvůli tomu sama. Děkuji za výklad.

  1. Reni, Péče o sebe sama. Posvátné vody. Doplnění. Péče. Prostě chvíli doplňuj sobě to, co potřebuješ. Nepotřebuješ se ihned rozdávat, být připravená, milující, ženská… teď jsi rozbitá, roztrhaná a je třeba opravit ženu v sobě. Doplnit, co se Ti nedostávalo… 🙂

  1. Milá Danielo, kartička Znovushledání. Partnerství, přátelství. Možná někdo z minulosti se blíží nebo tu už je – a může Vám velmi, velmi pomoci… nebo být užitečný či zajímavý.

 4. Ahoj Reni. Vlastně bych chtěla vědět co dál, kudy se dát, případně jestli bude nějaký muž v budoucnu

 5. Renčo zdravím Vás, růže jsou krásné určitě všechny, prosím o kartičku poselství jedné z nich pro můj vztah. Moc děkuji. J.

  1. Milá Danielo, kartička Znovushledání. Partnerství, přátelství. Možná někdo z minulosti se blíží nebo tu už je – a může Vám velmi, velmi pomoci… nebo být užitečný či zajímavý.

  1. Ivanko, řekni ANO. Důvěřuj životu a nyní řekni ano něčemu, co se před tebou otvírá 🙂

  1. MS1352,Inspirace. Tvořivost. A týkat se to může znovushledání s někým z minulosti. Nebo tvořte něco, co Vás naplňovalo v minulosti. Proč? Protože to má potenciál do budoucna. Zaplní to prázdnotu, vytvoří klid a ticho pro samo uzdravení něčeho z minulosti. zajímavé!

 6. Krásný večer, Reni. Moc děkuji za možnost se opět zeptat ve výkladovém dni 🙂
  Vždy se ptám na lásku – a není tomu jinak ani dnes. Který je ten pravý?
  Děkuji

  1. Milá Lucie… Vlákno růže. Vnitřní volání. Nech se vést svou duší. Žij s odvahou.
   Vy víte… a tušíte. A možná tedy prakticky to může být někdo, kdo vyžaduje trošku odvahy.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart