VÍKENDOVKY: Téma? To naše, to skutečně naše

Před víkendem:  To nejlepší pro nás!

Otázka, která nám může dělat dobře o víkendu, nebo jí můžeme být podivuhodně pronásledováni, bych formulovala jako: Co fakt chceš, aby bylo… ale jako fakt? Naprosto bez kompromisů a s ohromnou vervou nás to může vést v pocitech dobrých i velmi nepohodlných do témat a pocitů, která potřebujeme mít čistá. Ve kterých potřebujeme být šťastní. Mít jasno. Být spokojeni. Na svém místě.

A tak se můžeme zamýšlet nad radikálními změnami v životě.

Můžeme činit změny, které nám změní život k lepšímu.

A dokonce to může být spojeno s tužbami, s lidmi, s konkrétními věcmi – společné je to, že máme pocit, že ty změny, které tu nyní poletují ve vzduchu, jsou ty naše osudové a vedoucí ke štěstí.

Takže třeba si záměrně taková témata vytáhněte, můžete  přijít na to, že vám může někdo pomoci… že máte cestu otevřenou, ani o tom nevíte. Nebo se jen věnujte něčemu, co vášnivě milujete, oddejte se všemu milovanému a odpočiňte si v tom všem.

 

Sobotní pohoda: Klidně si užívejte a myslete na budoucnost

Dá se říci, že s dobrým zázemím a náladou nám bude nejlíp. Můžeme přijít na vskutku dobrá řešení budoucích situací. Co máte ve svých rukou a potřebuje nějak dořešit, zkuste pohnout ledy v těchto dnech, mělo by to vyjít. Soustředění je zaměřeno na kvalitní výsledky, dobrá řešení a nic by se pokazit nemělo.

Čas může přát všemu  užívání si, všemu plánování do budoucna a tak toho ostrozraku využijte.

Na druhou stranu se více zjeví i to, co nám vadí, překáží, citově zraňuje – takže pokud to bolí, tak to vážně bolí a vážně to, po čem bolestivě toužíte, patří vám. Opatrujte se a zkuste se z těch bolestí dostat co nejjemněji, hlavně si nezakazujte to, po čem toužíte. Vaše duše po tom totiž touží právem.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart