VÍKENDOVKY prvního únorového týdne: Víla ukazuje prstem!

PŘED VÍKENDEM:  Kolo osudu a je vidět, co se nabízí!

Tak takový víkend tu už dlouho nebyl. Mohou se dít věci, které nás ovlivní více než kdy jindy.  Události, situace, ale i emoce nebo u někoho i sny těchto dnů mohou ukazovat naprosto přesně tam, kam ukázat potřebujeme. Kde máme něco vidět. Co přesně máme vidět. Že máme vůbec něco hledat. Tedy všechno, co se tyto dny bude vymykat normálu, šedi a nudě, to je pro nás důležité.

Ty zvraty jsou o hledání odpovědí, cestiček, zlata, pokladů… Jako když se před námi zjeví v pohádce víla a ukáže prstem cestu. Tak takový je to víkend..

SOBOTNÍ POHODA: Kam víla ukazuje prstem?

Tak možná vás zaujalo to podobenství zjevené víly, která nám pomocí osudových myšlenek či okamžiků nyní má ukázat, kde je to pro nás důležité. Sestupme do vlastního podzemí, do bolestí, traumat, do vyřešných i nevyřešených oblastí a hledejme třeba tam – zvláště, pokud se tam cítíte vedení a tlačí vás to tam. Může tam být úleva, informace nebo uvědomění, které vás oživí. Nepropadnete depresi, ale spíš přehrabováním minulosti najdete informaci, kterou hledáte.

A pak věnujme prosím pozornost všemu, co nám dodává do života kvalitu.
CO nás napadá ohledně kvality a jejího přivedení do našich životů… potřebujem se cítit v životě jako doma. Sobota nám ukáže kudy na to… nebo nás nechá tento klidný až požitkářský pocit dokonale procítit.

53 názorů na “VÍKENDOVKY prvního únorového týdne: Víla ukazuje prstem!”

  1. I have read your article carefully and I agree with you very much. This has provided a great help for my thesis writing, and I will seriously improve it. However, I don’t know much about a certain place. Can you help me?

  2. Букмекерская контора 1xBet является очень известных на рынке. https://bet-promokod.ru/ Огромный выбор спортивных и киберспортивных событий, десятки открытых линий, высочайшие коэффициенты. Кроме того, БК имеет обширный функционал и одна из немногих дает возможность совершать ставки по уникальным промокодам. Используя промокоды, вы можете получить настоящие деньги, не внося абсолютно никаких средств. Фантастика? – Нет, Реальность Узнать последний промокод вы можете прямо сейчас, однако использовать его необходимо в соответствии с условиями и инструкциями, которые приведены ниже.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart