VÍKENDOVKY posledního únorového týdne: Jasný směr! Tam, kde je třeba rozhodnutí

PŘED VÍKENDEM: A to je ale jasný víkend! 

Cokoliv nám padne přes cestu jako překážka, pokazí se nebo se zastaví  na místě, to berte jako vítanou příležitost na chvíli právě toto neřešit, odpočinout si a nechat pracovat osud. Nebo příležitost se na to všechno podívat jinýma očima. Tak pokud skončíte s virem v posteli, tak toho využijte a dělejte právě jen to, co vám momentální stav dovoluje: to byl jen příklad, ale teoreticky nám do plánů může vejít cokoliv – a my bychom to nyní měli brát jako dar.

Jakékoliv zpomalení, jakékoliv jemné, až intimní  hledání vlastních odpovědí bez hlučné asistence okolí nám bude dělat dobře.

Může se také všechno projevit i navenek, takže co stálo do této doby (a už nás možná i štvalo) se může náhle rozhýbat nebo se nám může ukázat ta dlouho kýžená odpověď, můžeme zažít něco velmi krásného, nač jsme dlouho čekali, ač to nyní přišlo celkem nečekáno.

Celý týden je hodně o emocích, o rozhodování, které nám má  emoce pohladit, vyřešit, dát do pořádku. Dotýkáme se toho, co je pro naše srdce správné, co nám dělá dobře, v čem vidíme smysl, ale zároveň  s těmito myšlenkami vnímáme realitu a rozhodujeme se v souladu s tím, co chceme a co skutečně máme k dispozici. Může to tak být velmi rozmanitý víkend, kde využijeme v praktickém kroku něco, co se nám objasnila docela nedávno… nebo právě nyní….

Chcete-li podpořit v přemýšlení o tom, kde je to místečko pro změny pro vás vhodné, napište si dnes o svou kartu…

 

 

SOBOTNÍ POHODA:  Chce to směr! Ale sami, prosím!

Máme dnes odmítnout povýšené mentorování a nátlak zvenčí. Můžeme být citlivější na všechno, co nás bude chtít nějak manipulovat. Můžeme snáze dnes rozpoznat, kde za nás rozhodují špatné návyky, kde z nás mluví špatní mentorové z naší minulosti.  Máme možnost rozpoznat, kde to prostě už  nemá cenu.

A na straně druhé tu je ohromná výhoda; přesně víme, co a jak. A zdá se, že se tomu  novému také více otvírají dveře. A tím pádem samozřejmě přichází i vnitřní pochybnosti, vnější manipulace, kdy evidentně utíkáme někomu z moci a on to ví, tuší a drápkem se nás snaží zachytit…

Máme tu prostě kombinaci pohybu vpřed, velmi výrazného a rozhodného – a svázaných rukou. Takže nás to může někam táhnout, můžeme se osvobozeně poprvé někam vydat, můžeme si něco velkého o sobě uvědomit, můžeme pocítit velké nepohodlí, pokud jsme nuceni v něm pobývat.

Tím, že se tomu všemu nepohodlnému postavíme, získáme právě ten nový úhel pohledu, o který nás uhání celý týden a neustále chce, abychom něčemu porozuměli lépe a přesněji. Týkat by se to mělo především témat spojeným s vášnivým směřováním za něčím, u čeho se budeme cítit ve všech směrech naplněni životem.  Prostě směry, kde cítíme, že se chce nebo musíme postavit na vlastní nohy a být u toho spokojeni.

 

3 názory na “VÍKENDOVKY posledního únorového týdne: Jasný směr! Tam, kde je třeba rozhodnutí”

  1. Krásný večer Renčo. Ano prosím o kartičku, kde je to místečko pro změny přímo pro mě? Moc děkuji ☺️

  2. My brother suggested I may like this web site. He was totally right. This put up actually made my day. You can not consider simply how so much time I had spent for this information! Thank you!

  3. When I initially commented I clicked the „Notify me when new comments are added“ checkbox and now each time a comment is added I get several e-mails with the same comment. Is there any way you can remove me from that service? Thank you!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart