VÍKENDOVKY, poslední ještě zimní…

PŘED VÍKENDEM: Jaké si to uděláme, takové to budeme mít…

Čím více pozitivní energie, naděje a lásky jste načerpali v průběhu týdne, tím lépe se vám povede o víkendu. Týden byl jako nabíjení baterek; a nyní na tu energii pojedeme o víkendu. Máme vzít do rukou své sebevědomí, uvědomit si, co umíme, co máme, co prožíváme a jaké jsou naše hmatatelné životní výsledky. V čem se cítíme jako doma, prostě posadit se ve svém životě na ten pomyslný trůn a pořádně se rozhlížet, užít si to a ocenit to. Čím pevněji tento směr pozornosti udržíme, tím lépe.

Roztříštěné sebevědomí nebo přílišné týdenní lpění na bolavých emocích, poraženectví a starých křivdách totiž může ochutit celý víkend do hořkého tónu. Takže když to přijde, může to být opravdu pořádné brodění bahnem, kdy se dokážeme obvinit pomalu i ze stavu světa. Při sobotě se už všechno začne rozhýbávat kupředu, ale ten start víkendu může ještě být o té výzvě „tak už posbírej své sebevědomí a sebe samého, nebo uvidíš!“ s tím, že na fňukaly se už osud trošku rozzlobí.

Sobotní pohoda: Magická noc ukáže, kudy dál

Vůbec bych nevylučovala, kdyby měl někdo dnes takové sny, nad kterými se opravdu zamyslí, protože mohou ukazovat směr. Jak dál… něco o mě? Ukazují na to, co vyřešit. Ostatně ať byl týden  jakýkoliv, tak nyní přichází ta správná dávka energie! Mizí únava, mizí pochybnosti, věci dostávají spád a když to všechno sami ještě popoženeme, tak se nám mohou otevřít i parádní zážitky a možnosti.

Sobota přináší úlevu ve chvíli, kdy nás trápí minulost nebo nějaké staré nánosy na naší duši či těle. Tíha zmizí, protože ji pochopíme, vyspíme se z tíhy týdne, nebo jakýmkoliv jiným způsobem se nám udělá konečně dobře. A v tom pomyslném zrcadle uvidíme sami sebe jinak. Lépe. Soucitněji. A možná i unaveněji a utrápeněji, proto najednou sami k sobě budeme hodnější. A ono to pomůže… velmi.

Obecně pak tento čas nese i  nové příležitosti, nečekané myšlenky či rozuzlení, která nám dají možnost se posunout dál. Něco rozhodnout, něco udělat.
Ve správný čas na správném místě – i to může být dnešek.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart