VÍKENDOVKY: Milé a pravdivé…

Víkendové naladění může být milé, pokud se zabýváte zrovna něčím, co vám milé je… Pak dostanete šanci doslova udělat tlustou čáru za něčím, co už to vážně potřebuje a udělat třeba i sérii rozhodnutí , která vás navedou na novou životní cestu.

Obecně si na nás s výčitkami nebo nějakým odrbáváním nikdo moc nepřijde tento víkend, nikdo na to nebude mít náladu, náladu to řešit nebo se tím jen zabývat v mysli. A pokud na vás přijdou nějaké pochmurné nálady a poddáte se jim, tak o to horšími budou společníky, protože budou velmi sekavé, až nepřístojné. Snažte se tedy z těchto nálad co nejdříve dostat, protože jsou vyloženě škodlivé a zlé záměrně. Kdo si umí sám škodit, tomu to tento víkend půjde parádně.

Jenže na té druhé straně právě je něco, co se rodí, co se otvírá, co bychom měli udělat lépe či jinak tento rok a tento víkend se nás ptá, jestli to vážně chceme. Pro někoho ty novinky a výzvy roku mohou být jednoduché, ale když nejsou, tak o to víc pak promlouvá ten vnitřní rýpavý kritik, který přesně ví, kam rýpnout, abyste dali pokoj s nějakými novinkami a zůstali pěkně v koutě.

Takže tento víkend může být fajn, ale také může být o velké, opravdu velké výzvě překonat sám sebe a udělat něco, co čeho se vám (kritikovi) vůbec, ale vůbec nechce.

15 SOBOTNÍ POHODA: A kdy to dáš, bude dobře…

Tak je čas dělat věci nové… ty důležité. Přemýšlet o nich. Uklízet. Tvořit. Jednoduše ať už máte víkend jakýkoliv, je čas se zamyslet nad tím, co je pro vás skutečně důležité. Ostatně poslední dny i týdny nás k tomu vedou a pořád se snaží znechutit nám to, co nám škodí… a různými způsoby dát důraz na to, co je součástí naší pevné a stabilní budoucnosti. Takže je na nás, jak ty krize a své vlastní situace nyní rozebereme a do čeho se tedy při sobotě pustíme. Možná vám přímo dnešní den ukazuje, kde vám je dobře, po čem toužíte, jak moc potřebujete klid… nebo rozruch, to záleží na každém.

Je čas rozmyslet si, nebo udělat nějaký maličký první krok… maličký… který se časem ukáže jako docela důležitý.
a vážně to může být něco malého, třeba jen si poslechnout nějaký rozhovor, nebo přečíst kousek knížky – i to může být něčím, co nám srovná myšlenky a tu chuť do dalších dnů..

2 názory na “VÍKENDOVKY: Milé a pravdivé…”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart