VÍKENDOVKY druhé březnové s chutí zkoumat a vidět svou cestu

PŘED VÍKENDEM: Půjde-li to, půjde. Nepůjde, nepůjde

Tak můžeme hned ten druhý víkend březnový vnímat jako rozcestník. Otestovat si nápady, plány – a zkusit je. Kde to je pro nás to pravé, tam nás to pustí, kde, tam zvažme, jestli se neřítíme za nějakým sebeklamem.

Ale celkově bude víkend ve znamení šancí, otevřených možností, smíření, usmíření a lásek. Věnujme tedy čas všemu, co milujeme a co nás třeba začíná napadat, do čeho se zamilováváme, co v nás začíná budit nadšení. I my můžeme být těmi, kdo někomu udělají radost a všichni, kteří udělají radost nám, jsou v tento čas těmi nejbližšími a myslí to s námi velmi upřímně.

Naladění je velmi smířlivé a ukazuje nám také cestu z případných nepohod a smutků…  i když ano, může to být fajn víkend na schování se před světem a odplakání všeho smutku světa. Potřebujeme si pomoci jakkoliv k tomu, aby nám bylo mimořádně hezky a měli jsme radost ze života.

Formy pomoci mohou být maličké, dětinské, ale naplní nás životem. O trošku. Nebo o víc.

 SOBOTNÍ POHODA: Pečlivě  zkoumejte do každého detailu

Zkoumejme, co se děje. V nás i kolem nás. Vnější děje budou přinášet návody, jak se dostat z pocitů bídy nebo mrazu, vnitřního chladu a nesounáležitosti se světem. Je to to světýlko na konci tunelu, takže dobrý čas potkat pomocnou ruku nebo se nechat inspirovat filmem nebo knihou.
Ostatně právě čtenářský víkend si klidně naordinujte, v knihách budou dnes doslova poklady.

Vnější děje nám přinesou emoční rozpoložení, které nám ukáže cestu správným směrem. Co nás přitahuje, co odpuzuje, čeho máme už po krk a naopak, s čím se tedy definitivině chceme skamarádit.

Máme pečlivě zkoumat každý detail této soboty nebo tohoto času. A proč ne… Zkoumejme i sny, od úplňku v Panně, tedy znamení, které chce mít všechno v pořádku, uběhlo už pár dnů, a tak je celkem zřejmé, že už nyní můžeme cítit přesně ta místa, která chtě nechtě budeme muset porovnat v následujícím týdnu. Výhoda je, že kdo má poklizeno, může už začít  nastěhovávat domů to pravé!

4 názory na “VÍKENDOVKY druhé březnové s chutí zkoumat a vidět svou cestu”

  1. I love your blog.. very nice colors & theme. Did you create this website yourself or did you hire someone to do it for you? Plz answer back as I’m looking to construct my own blog and would like to find out where u got this from. cheers

  2. Simply want to say your article is as amazing. The clearness in your post is simply spectacular and i can assume you’re an expert on this subject. Well with your permission let me to grab your feed to keep up to date with forthcoming post. Thanks a million and please continue the rewarding work.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart