VÍKENDOVKY, čarodějnicové…

On nás čeká docela zamyšlený květen, minimálně první polovina; a možná už máme trénovat. Cítíte-li nutkání ke  změnám, ať mají konkrétní, nebo nemají vůbec žádný směr, asi bude dobré si nyní věnovat pár hodin, pár dnů tomu zamyšlení se nad tím. Chcete-li něco zlepšit, změnit, uhnout někam, kam opravdu chcete – nebo řešíte něco, co vám do života přináší spíš trápení, je dobrý čas přehodit výhybky. Úplně všechny, které najdete. Které jsou vám k dispozici. Najít je a  uvolnit je.

To je trochu tip pro ty, kdož se v něčem týrají, je tedy lépe vidět, kde se tak děje a že je nutno s tím něco dělat.

A je to dobrý typ pro ty, kdož snovají dlouhodobé plány, nyní uvidí všechno jasněji, bude čas udělat první krok. Bude čas se zamyslet. A bude vhodný čas i pro jakékoliv dobré tahy směrem kupředu, pokud jste se už k něčemu novému vydali.

Chci něco změnit: zvažte vše, co máte. Opravdu natvrdo a upřímně, v tuhle chvíli vážně máte vše v rukou k tomu něco změnit. Je čas to vidět. Buďte pečliví.

Chci v něčem pokračovat: Je čas ještě možná překročit něco přežitého, ještě se zbavit zátěže minulosti, která brzdí. A ano, už nemá cenu se tam vracet, už je jen jediná cesta, vpřed.

SOBOTNÍ POHODA: Přetvářka? Ach, to už ne…

Nebo ano?  Přetvářka je také víkendovým tématem a může nám v tento čas víc vadit, když na ni narazíme u sebe nebo druhých. Je to také čas, kdy možná v té vší čistce uvidíme výrazněji, a bude to nepříjemné, kde sebe tlačíme do životního naladění, které vlastně není vůbec naše.

Já tady vidím takový nepříjemný příklad, že někdo tvrdě žijící ezoterikou a fakt už není nohama na zemi zjistí, že všechno to byl podvod a že mu to v životě vlastně víc bralo, než dávalo. Já třeba chápu, že někdo to má nastavené tak, že má podmínky k tomu, aby ho to živilo, nebo se tím může zabývat mimo své finance (ale tohle o sobě rozhodně nikdo neříká) a tvoří kolem sebe auru pomalu takovou, že se cítí jako bohyně a žije z jednoho květu lichořeřišnice denně. Ideálně doma vypěstované. A nedejbože, když někdo nešťastný a bolavý začne mít pocit,že tohle k životu stačí. Cítíte ten průšvih, který se řítí?

A pak přijde ta chvíle, kdy dotyčný zjistí, že ho vlastně tohle vůbec nenaplňuje a že potřebuje k životu zázemí, maso, obyčejné hovory s obyčejnými lidmi a svoje problémy řešit opravdu sám a od podlahy, protože snímání problémů a léčení energiemi nefunguje.

Právě o tom je ta karta Pokrytec, kterou jsem na dnešek z Archeo vytáhla, a abych byla spravedlivá, tak to zrovna je taková karetní sada, kde lze úplně ulítnout mimo realitu, přesto se tady mluví o krizi víry a o tom, jestli tu víru plně zastáváte každou buňkou svého těla, nebo prostě ne. A já mám z té karty ten pocit, že by bylo užitečnější, kdyby nás z těch extrémních vír odváděla, než nabádala, abychom se zbláznili.

Tak nevím, třeba dneska je ten správný čas, v předvečer čarodějnic, si ujasnit, jak to mám s tím duchovním světem kolem sebe. Nakolik je opravdu můj a nakolik je takový, jaký si myslím, že by měl být. Nebo hůř, nakolik si myslí ostatní, že by ten můj svět měl být… a tahle poslední věta… do kamene tesat. (s plným vědomím i toho, co prezentuje U modré kočky)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart