VÍKENDOVKA pro třetí únorový týden: Téma? Ráznost tuží zdraví!

PŘED VÍKENDEM: Ráznost ozdravuje

Lehce se můžeme inspirovat minulý víkendem. Pořád to je celé o tom něčemu dát vale. Něco rozhodnout, něco oseknout. Být ráznější – a tím pádem i zdravější – a o víkendu to bude tak moc bolest nebo obtěžovat, že to prostě osekneme. Nebo naopak, to Kolo osudu ukáže, co všechno můžeme mít, jak se můžeme cítit, když se přestaneme otravovat s tím, co už dávno mělo být pryč a co nám škodí.

Hledejme tedy u čaje o víkendu věci, které nás tíží, ale o kterých zároveň tušíme, že kdybychom je vyřešili, tak nesmírně bychom se posílili. Touha zachovat se moudře, přemýšlet moudře, může být velmi dobře vyslyšena ve chvíli, kdy vezmeme v potaz to, že se smíme/musíme RÁZNĚ ROZHODNOUT. A zítra se na to podíváme více…

SOBOTNÍ POHODA: Rázné rozhodnutí a spolupráce

Asi takhle… přišli jste na to, kde potřebujete uvolnit ruce, aby se mohlo něco dalšího stát? Tak jestli ano, gratuluji… a jestli ne, je tu malá nápověda. Ta rozhodnutí, nepohodlí a moudrost nás má dovést k tomu, abychom byli schopni se učit něco nového. Najít nadšení pro nové. Spolupracovat, chtít pracovat na něčem, co je pro nás srdečně důležité. Jako by duše volala po praktické práci, po hmotě, po tvoření rukama nebo i myslí, ale… potřebuje to trpělivost, ticho, zaujetí se do práce.

A tudy se máme dát.

A zároveň, právě tyhle činnosti nám půjdou o víkendu nejlépe. Všechno trpělivé, tvořivé, nové, učenlivé. A možná i ten kus samoty, která tu byla i v lednu, ta chuť udělat si chvilku pro sebe, tu být může zase velmi intenzivní.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart