V PŮLCE TÝDNE:Objevená tajemství z minulostí?

Někdy mnoho zapomínáme. Špatného, což možná není na škodu, ale i dobrého. A pak nám utíkají laskavé souvislosti. Tento týden, který má stále být o zajímavém sledování informací, které máme i aktivně vyhledávat, mi sedl. A vlastně pár myšlenek a vzpomenutí mne přivedlo k ukrytým a zapomenutým z mého mládí. No a tak jsem si početla, abych si potvrdila to, s čím jsem vůbec toto téma otvírala. Našla jsem zapomenuté pěkné vzpomínky, souvislosti, které jsem potřebovala a viděla i svou naivitu mladých let, která byla tak dramatická tehdy,… a tak shovívavě se nad ní usmívám nyní. Co by kdyby… to byla otázka, která mne napadala, ale tohle jsou jen myšlenky o nesmrtelnosti chrousta.

Dovolila jsem si vytáhnout kartu pro sebe nebo pro ty, kteří něčím takovým informačním a překvapivým a ryze soukromým prošli/prochází: Postupujte zvolna s rozvahou. A vše, co s takovýmto rozpoložením zahájíte, se bude v budoucnu dařit. Na základě uvědoměného vytvořte novou cestu…

A pokud stále hledáte, nebo vám to tento týden nejde: Osmička pentaklů podporuje další hledání a znovu i to, že co  nacházíme, byť maličké, máme použít ve stavbě nové budoucnosti.

K čemu tento týden přijdete, to vezměte a využijte to. A běžte do toho naplno! Vlastně se to moc neliší a chtě nechtě, tato malá inspirace potvrzuje celý ten týden novinek, hledání zakončeného nalezením, úlevou a volnýma rukama konečně k tomu, co můžeme!

2 názory na “V PŮLCE TÝDNE:Objevená tajemství z minulostí?”

  1. Very nice post. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I’ve really enjoyed browsing your blog posts. In any case I’ll be subscribing to your feed and I hope you write again soon!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart