V PŮLCE TÝDNE: Požádejte o pomoc a vyčkejte v odpočinku

Máte-li týden samou překážku a schválnost, prostě požádejte o pomoc. Odpovědi na dosah ruky mohou být spíše tušené než reálné a rozhodně všem plánům prospěje čas.

Nepříjemné a unavené části týdne nebo životní oblasti mohou skutečně unavovat a velmi pravděpodobně opravdu ukazují někam, kde se přetěžujeme nebo jsme přetěžováni. Máme si pomoci buď tím, že skutečně zvážíme, že na to nemusíme být sami a řekneme si o pomoc, vyhledáme pomoc, úlevu, nebo prostě to, čeho už máme dost, na chvíli odložíme, to v případech, kdy ať chceme sebevíc, pomoc není reálná. To je ale dobré, když v tento čas své přetížení dáte najevo, přátelům, sobě, komukoliv, dostane se vám dobré rady. Ve vzduchu jakoby poletuje to řešení, ať v reálné podobě, nebo ve formě nápadu, rady nebo jiného úhlu pohledu  na věc.  Je tedy dobré to, co řešíme, skutečně dát na stůl a řešit to jak jen je v našich silách.

Příjemné části týdne nám už  mohou přinášet křižovatky, touhy se rozhodovat, probouzet se do nového a tady si to máme prostě jen užít. Zasnít se. Představovat si. Odpočívání a sbírání sil, informací, praktických rad je také dobré forma přípravy na nové.

NĚŽNOST se může stát klíčovým slovem v polovině týdne.  Co potřebuje opečovat, to bude chtít péči. Nápady, lidi, plány.

A tak, v půlce týdne se ohlédněte za tím, co skutečně potřebujete, přestaňte se ohlížet na kdeco, a UDĚLEJTE NĚCO, CO JE SKUTEČNĚ POTŘEBA.

56 názorů na “V PŮLCE TÝDNE: Požádejte o pomoc a vyčkejte v odpočinku”

  1. Reading your article helped me a lot and I agree with you. But I still have some doubts, can you clarify for me? I’ll keep an eye out for your answers.

  2. This is really interesting, You’re a very skilled blogger. I’ve joined your feed and look forward to seeking more of your magnificent post. Also, I’ve shared your site in my social networks!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart