ÚNOR podle Orákula sedmi energií! A zítra výkladový den!

Už brzy je tu únor…  Jaký bude, jaká bude jeho největší šance a síla, kterou máme využít? Dnes se na něj podíváme jedním mým starším výkladem… a zítra si budete moci psát o své vlastní inspirace, bude tu článek alá výkladový den! Orákulum sedmi energií, co o nich říct? Karty důrazné, laděné k PRAKTICKÝM DOPORUČENÍM.

Ostatně uvidíte na tomto malém výkladu, inspirace pro únor…

Dvě kartičky:

Radostná motivace: Patří do souboru karet ohně, tedy trochu extrémních záležitostí. Můžeme tedy těžit z toho, že nás něco extrémně nadchne, nebo tu konkrétní situaci budeme prožívat až vyhroceným způsobem. S radostnou motivací  se pak máme zaměřit na znalost vlastních motivů, uvědomit si, co nás pohání k dosahování vlastních cílů… a svou pozornost vnímat jako směr, který je spojen s našimi záměry.

Vyplatí se tedy zrevidovat, kam směřujeme svou pozornost – protože tam to směřuje.

Můžeme se být cítěni poháněni kupředu, nebo nuceni si odpovídat na otázku, jestli skutečně chceme tam, kam kráčíme. Co udělat jinak, abychom se cítili lépe?

„Když budeš stále rozmrzelá, bude svět kolem tebe rozmrzelost jen podporovat.“

„…takže pokud si nejsi jistá svým motivem, i tvůj výsledek bude nejistý.“

TEDY SLEDUJME V PROSINCI, CO NÁS PLNÍ (PŘEKVAPIVÝM) NADŠENÍM. A zvažme, kde máme dobré zkušenosti, k čemu jsme dozráli a jestli tu není příležitost toto využít.

Magie Země: Patří do souboru karet Země, stability a zázemí. Toto hledejme, klid v přírodě, samotu, tichost a hledat to spojení nejen se se Zemí, ale také se vším, co je kolem nás.

„Vše, čím jsi, jak se rozvíjíš a jak uskutečňuješ své sny, to vše se nejdříve rodí pod povrchem a teprve potom se projeví jako myšlenka či záměr…“

Máme důvěřovat času a tomu, že naše záměry dostávají tu pravou sílu a vyčkávají na ten správný okamžik.

Tak co si budeme povídat, tohle je to správné naladění na konec roku… každoročně nejen na letošní prosinec.

O autorovi: Colette Baron-Reid je mezinárodně uznávanou spisovatelkou, duchovní léčitelkou a médiem. Založil a vede vzdělávací platformy. Svůj čas tráví střídavě v USA a Kanadě s manželem a třemi roztomilými pomeraniany. Vydalo nakladatelství Synergie, 2022 https://www.synergiepublishing.com/cs/shop/karty/vykladacky/000552_orakulum-7-energii.php

80 názorů na “ÚNOR podle Orákula sedmi energií! A zítra výkladový den!”

  1. I think this post makes sense and really helps me, so far I’m still confused, after reading the posts on this website I understand.

  2. You’re so awesome! I don’t believe I have read a single thing like that before. So great to find someone with some original thoughts on this topic. Really.. thank you for starting this up. This website is something that is needed on the internet, someone with a little originality!

  3. Try to slowly read the articles on this website, don’t just comment, I think the posts on this page are very helpful, because I understand the intent of the author of this article.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart