Týden od 9. – 15.1.: Buďme na něco hrdí!

Možná to je zajímavý týden v tom, že když najdeme, nač můžeme být hrdí, co nám jde, čeho jsme dosáhli, nebo v čem jsme na tom právě tak, jak si přejeme, můžeme spatřit svůj život z jiné perspektivy.

Ale i když žádné nové obzory se neotvírali, tak to cílené hledání toho, co nám dělá dobře, co je pro nás dobré nebo v čem jsme dobří, hledání svého vlastního já, nám může velmi pomoci urovnat psychiku po přestálém přelomu roku.

 

A že mám docela pocit, že zrovna leden, a zrovna ten letošní, je jedním výstižný slovem asi SYROVÝ. Vážně až na dřeň. A pokud vnímáte začátek ledna jako syrový, necitlivý a plný něčeho, co už mělo dávno spát, nemělo tu být, nebo co se vám vůbec nechce řešit, protože…. To dělá víc škody než užitku, zkusila jsem k tomu vytáhnout kartu: Smrt. Takže nechte to spálit, co nyní tak moc bolí, je nepohodlné, prostě chce nějak definitivně vyřešit, zavřít za tím dveře, poslat to do historie, protože to není nic, co byste si měli před sebou rozložit jako mírový plán pro celý letošní rok, hýčkat to či opravovat. Prostě je čas se ZMĚNIT tak, aby právě tohle už  nevadilo. Možná zajímavá informace pro někoho.

A tak zaměřme pozornost na malé i větší věci, které nám dělají radost. A které umíme. Chceme. Které si můžeme pohladit (a sebe pohladit).

Protože pak se nám otevře dar nebo příležitost, kdy buď:

  • Uvidíme něco, co jsme vidět celou dobu měli a co vidíme nyní díky nezamlženému rozumnému přístupu
  • Přijde příležitost se rázně rozhodnout v nějaké záležitosti – a to rozhodnutí bude… silné!

 

1 názor na “Týden od 9. – 15.1.: Buďme na něco hrdí!”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart