Týden od 30.1. – 5.2.:  Co se chceme učit?

Týden nevinný, hromniční, imbolcový. Ten sladký brzce jarní svátek nám obecně vždycky nese období, kdy jemně cítíme, do čeho se chceme v novém roce probouzet. Může syrově ukazovat na bolesti, nezpracovaná témata, ale také božsky uvolňovat do chuti do nového: Přeji vám, ať zažíváte spíše to druhé.

A bude tomu přát i obecné nastavení, kdy ale kdo nebude mít šanci se nějak naladit na vlnu učení, nadšení, chuti do nového – tak mu to může dost vadit a unavovat.

Ale pokud ano, věřte, že se toho hodně otevírá. Od příležitostí si zkusit něco nového… po první výsledky něčeho, co už delší dobu děláte, nad čím přemýšlíte – je tedy čas udělat první krok, něco rozhodnout, za něco se ocenit.

A k tomu poslednímu bych se vrátila.

Hledáte-li v tento čas odpovědi na otázky, jste na rozcestí a nevíte – dá se v tomto směru říci – odpověď máte na dosah ruky, za dveřmi.

Je mezi tím, co jste již kdysi dokázali a co, jak karty napovídají, berte to prosím s nadhledem, máte ve svých poličkách už dávno vystaveno jako trofej. Jen je možná trošku  zaprášená.

Hm… tak třeba nám pomůže  oprášit staré zvyky, nápady, osvědčené postupy, které upadly v zapomenutí, nebo lidi… nebo využít to, co jsme se kdysi dávno naučili.

 

 

51 názorů na “Týden od 30.1. – 5.2.:  Co se chceme učit?”

  1. Do you mind if I quote a couple of your articles as long asI provide credit and sources back to your website?My blog site is in the very same niche as yours and my users would certainly benefit from some of the information you present here.Please let me know if this okay with you. Thanks!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart