Týden od 27.3. – 2.4.: Návod na kvalitu, minulost a sny

Do dubna se přelomíme s pocitem, že nám osud něco dává… ach kéž by! Možná to bude něco navrátivšího. Až tak konkrétní můžeme být. Obecně to bude týden o klasické březnové spolupráci s osudem, budeme uzavírat téma „co je naším plánem pro březen i celý rok?“ Budeme se potýkat i s tou jarní energií, s tím, na co máme sílu, na co nemáme. Kde tu sílu mít budeme, tam se nám bude dařit, dařit tvořivosti i tomu potkávání těch pravých lidí v pravý čas… a tam, kde síla není, tam to bude hodně znát a řekla bych, že obecně na jaře, když je nám jakkoliv zabráněno tomu růstu a tvoření, tak to bolí snad nejvíc z celého roku a ten strach jde až do pocitů vykořeněnosti a nemožnosti žít. A tak můžeme i tento týden  hůř brát všechno, co se nám  hroutí pod rukama, co nefunguje tak, jak by mělo. Pak zkuste přece jen vzít to, co z toho všeho zbývá a ocenit to. Postavit na tom naději…

 

Kvalita bude to, co máme vyhledávat. A často to nové, to, co nám týden daruje, může souviset s nějakou nostalgií, dětskými vzpomínkami, můžeme více cítit sny, vnímat intenzivněji své sny.. a mohou se prolínat se vzpomínkami na dětství (v dobrém i zlém) a vůbec celá ta nálada návratů k něčemu nebo návratů něčeho nám může ukazovat cestu, jak to obnovit (nebo naopak ne) a my pak budeme žít kvalitnější život.
Tedy návod na kvalitu.

1 názor na “Týden od 27.3. – 2.4.: Návod na kvalitu, minulost a sny”

  1. I was very pleased to uncover this great site. I need to to thank you for ones time for this fantastic read!! I definitely appreciated every bit of it and I have you bookmarked to look at new information on your blog.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart