Týden od 27.2 – 5.3.: Přerod do jara nás uvítá zmoudřelé?

Ideálně je dobré zaměřit se tento týden na vše, co vás zatěžuje. To ukázal už víkend a týden vše ještě zvýrazní. Máme možnost dokončit to, co dlouho čekalo na dokončení, co jsme odkládali – a zjistíme, že dokončit to nebylo tak těžké. Prostě to půjde samo od ruky. Částečně proto, že jsme dozráli k dokonalému vyřešení nebo máme tak silnou motivaci, tak přitažlivou – že prostě neodoláme pokušení se za tím vším vydat i za cenu, že se něčeho vzdáme.
Tento týden bychom měli vidět nejbezpečnější a nejlepší cestu za svými cíli.  Jste-li ale vyčerpaní, zastavte se na chvíli. A odložte to, co zatěžuje zbytečně nebo nejvíc. Zahleďte se do  dálky, směrem k tomu, co vás přitahuje, láká, do čeho jste zamilovaní: Nebo do čeho jste schopni se zamilovat.

Zdá se, že ta přitažlivost, když si ji v jakékoliv podobě pustíte do života, tak přinese právě tu moudrost, ten klid a vyrovnanost, se kterou se prostě vydáme dál a také snadněji uvidíme a vybereme ty správné další kroky, kterými nás bude už doprovázet první jarní měsíc.

4 názory na “Týden od 27.2 – 5.3.: Přerod do jara nás uvítá zmoudřelé?”

  1. Im now not sure where you are getting your information, however great topic. I must spend a while learning more or working out more. Thank you for excellent information I was in search of this info for my mission.

  2. Wow that was odd. I just wrote an incredibly long comment but after I clicked submit my comment didn’t show up. Grrrr… well I’m not writing all that over again. Anyway, just wanted to say excellent blog!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart