Týden od 23. – 29.1.: Překročení vlastních stínů a obrovské štěstí nadosah

Zprvu bude velmi znát, kde sami sobě stojíme na štěstí, toto téma chtě nechtě znovu zasahuje do událostí týdne a je to riziko pro každé náhražkové chování, úzkosti, deprese, sebe poškozování a návrat k nějakým ne úplně dobrým (ale svým způsobem úlevným) zvykům… Boj s leností nebo marností – ach, jak ten může být někdy těžký. Prostě kdo bude překračovat vlastní stín tento týden, tomu přeji hodně sil a věřte, vyplatí se to, byť to je hodně těžké. Přijde mi, že pokud tohle někdo bude mít, tak to bude v podobě nějakých  hodně těžkých zátěží, které neseme… a nebude to vůbec nic lehkého.

Na straně druhé tu je otevření možností – až zázračné. A už jen proto, aby se někdo dotkl toho štěstí a zcela jiných  možností, je dobré ty stíny překračovat. Týden obecně ponese:

  • Rozřešení kdečeho, ale nám se tak uleví!!!
  • Šťastné události, náhody!!!

A to celé tak navádí k tomu, abychom zkusili štěstí tam, kde se na to už dlouho chystáme. Abychom se dívali, co se kolem nás tento týden děje, protože to jsou patrně víc než kdy jindy ty vhodné příležitosti k pozitivním změnám pro nás. A abychom se zamysleli, znovu nad tím trošku ještě novoluním ve Vodnáři a docházelo nám pomaličku, ale jistě, kde je naše šťastné místečko, kde máme být spokojení, kde si můžeme odpočinout, kde to jsme prostě my…

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart