Týden od 20.- 26.3.: Další zaláskovaný týden: Vezměte to do svých rukou!

I tento týden můžeme mít štěstí na situace, které nás potěší. Můžeme ale také úspěšně rozvíjet to, co jsme začali minulý týden. A víc už to bude vše o úspěchu hmotném. O splněných snech. O něčem, po čem skutečně toužíme a naplní nás to štěstí až po okraj. A tak se dá říci; máte-li své plány, rozhoďte nyní sítě do světa… chytí se přesně to, co potřebujete k úspěchu. Nabízejte se. Dejte o sobě vědět. Také můžeme více přemýšlet o tom, co nás dělá šťastnými.
A pak nás dobře osud navede…
A vůbec, dívejme se tento týden kolem sebe, protože můžeme vidět, kudy za svým úspěchem.
Jakými způsoby se můžeme posílit.
Je tu pěkná kombinace síly, zkrocených stínů a nepříjemných částí života a nové budoucnosti. Je to tak tedy i vhodný čas na zpracovávání minulosti, na řešení traumat, vztahů, které nás bolí nebo oslabují.
Na všechno bychom měli mít chuť, energii i sílu. Čím více upřednostníme to zlepšení života, sebe, efektivity – tím lépe a tím lépe se nám bude dařit. ZÁSADNÍ BUDE VZÍT VĚCI DO SVÝCH RUKOU. A pak to půjde výrazně lépe, až skokově. A všechny ty úspěchy a kroky kupředu nás mají vést k jistotám v budoucnosti, takže třeba fajnové dva týdny nyní máme na vylepšování pracovní oblasti.

1 názor na “Týden od 20.- 26.3.: Další zaláskovaný týden: Vezměte to do svých rukou!”

  1. I was very pleased to uncover this great site. I need to to thank you for ones time for this fantastic read!! I definitely appreciated every bit of it and I have you bookmarked to look at new information on your blog.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart