Týden od 2. května včetně víkendů: skrytá síla i místa!

Týden od 2. – 8. 5.: Zaměřme se na to, co se děje venku… a co to dělá v nás

Čas výsledků, čas dílčích vítězství i proher, čas sklizně. Může nám ale být i ukázáno, kde je ta plodná půda, kterou jste doposud neviděli a kterou máme začít obdělávat. Ukáže se, co jsme dokázali a co jsme se naučili a nyní to máme někde použít – jaká jsou naše cenná semínka.

A tady si myslím, že často to bude překvapení, vůbec BYCHOM TO DO SEBE NEŘEKLI.

Je čas se zadívat na to, co se bude dít a pokoušet se tyto události a informace maximálně využít. Nemávejme rukou a neuzarděme se zbytečně skromně nad pochválami. Berme v potaz ale i nárazy hlavou proti zdi, protože tam to asi tedy opravdu nepůjde, ovšem můžeme nyní snadno přijít na opravné řešení. Všude, kde to tento týden půjde po dobrém, tam zařaďte správnou rychlost.

Velkým tématem také budou naše hranice, osobitost, osobnost, všechno, co si potřebujeme chránit, protože když tomu tak není, uniká nám energie. Ucítíme tedy nátlak všude tam, kde nám energie uniká. A dobře obhájené a udržené opečované hranice a doplnění energie (svými způsoby, které vám fungují) doplní neskutečné množství životní energie.

PŘED VÍKENDEM: Skryté říše a skrytá síla

O víkendu se zvýrazní všechny vlivy celého týdne. Kde bylo dobře, bude ještě líp a dá se říci, že takoví lidé prožijí nadšený víkend ať už  jsou právě nadšeni pro cokoliv. Kde bylo těžko, bude ještě tížeji.  Všechno nás vede k tomu prožití si skutečně silných stránek a ocenění toho, když děláme v životě to, co chceme, co nám prospívá a co je k dobru i druhým – tato cesta a vnitřní naladění bude odměněno, ale velmi úzko bude tam, kde víte, že se trápíte. A to trápení může o víkendu vygradovat až tak, že s ním budete chtít něco udělat, že si třeba jen uvědomíte, že tady vážně musíte jít a tu zátěž nějak vyřešit. Už zkraje týdne nám mohlo být ukázáno, kde je to palčivé místo a podívejte se na události začátku týdne, jestli vám náhodou nepřinesly i nápovědu.

SOBOTNÍ POHODA:  Kde je moje místo?

Potřebujete ve svém životě něco zásadněji změnit? Pak v tento čas bude jasné, kde už dozrál čas, kde už nic nového nevyroste a jakékoliv pokračování by bylo jen ztrátou času. Lehoučce se mnoha z nás mohla  nyní doktnout přítomnost, pozdrav nebo nenápadné slovo od někoho, kdo moc dobře ví, jak tím úzkým průchodem do nových lepších zítřků projít. Není někde pomocná ruka? Kdo se vám ozval v tento čas, tento týden? Co chtěl? Nepodcenili jste to, co bylo řečeno mezi řádky? Stejně tak i my můžeme pocítit touhu někomu dát něco vědět, tak to udělejte, protože se zdá, že tohle je víkend důležitých zpráv, které často nenápadně pomohou k vyřešení nutných náležitostí.

Můžeme vidět oblasti, kde:

  • Je třeba provést zásadní, až převratnou změnu (ale uvidíme často i kudy)
  • Bude těžké nést přílišná břemena, takže kde budete cítit přetížení (nebo i zdravotní problém spojený s psychosomatikou), je to jasné ANO, tady je problém!

Ale nejvíc se otvírají oblasti, kde nám to bude přát, pokud se tomu podvolíme.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart