Týden od 19. – 25.12.: Ach, jak jen více se rozmazlovat!

Já vůbec nevím, jak plný shonu bude poslední týden před svátky, ale tady je to samé rozmazlování. Co bychom tedy měli dělat, aby nám bylo pěkně?  Rozhodovat se srdcem, dopřát si to, čeho se nám celý rok zoufale nedostávalo a alespoň ty chvíle, kdy to můžeme pro sebe udělat, si NAPLNO UŽÍT. Aby si to tělo a duše vůbec uvědomila, že odpočívá… a trošku se nám odměnilo tím, že napětí povolí a budeme o sobě smýšlet hezky.

HEZKÉ SMÝŠLENÍ O SOBĚ: a vědomí toho, že někde jsme letos přece jen zvítězili, nebo brzy zvítězit můžeme, nám také udělá dobře. Podobná ocenění nám mohou chodit z vnějšího světa, přijměme je! Jsou pro nás doslova živou vodou!

NECHME TÍHU ZA SEBOU: a sbalme kufřík všemu, co nás celý rok vážně rozčilovalo, zatěžovalo a vůbec. Na chvilku se vyplatí tomu všemu nevěnovat pozornost, pokud to jen trošku jde. Tím si zajistíme kvalitnější spánek, lepší odpočinek a přesně takové uvolnění od stresu si zasloužíme. Teď, před svátky… a i během nich. „Nechť jsme tedy více splachovací, prosím…“

115 názorů na “Týden od 19. – 25.12.: Ach, jak jen více se rozmazlovat!”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart