Týden od 17. – 23.10.: Naladění se – bude důležité

Jako když ladíme formu před startem. Naladění před vstupem do znamení Štíra, do toho prvního hlubokého období, za kterým už bude následovat adventní čas, nás hodně ovlivní. Ve svém kalendáři mám dokonce poznámku, že jak se nyní naladíme, tak se rozhodne, jestli se budeme o adventu brodit bažinami, nebo medovými hloubkami a vůbec, rozhodně vyplatí se tak jako rozběhnout rozumně a po svém do světa a nerýpat se zbytečně v tom, co už mělo být dávno vyřešeno.

Inspirace karetní pak říká, že nám prospěje dívat se na svůj svět očima matky, pečující osoby nebo s takovým nadhledem, jaký má třeba kvočna. Pečovat, chránit, živit, mít přehled a mít co vyhrabávat pro ta svá kuřátka a mít pro ně tu správnou výchovnou zábavu. Však si to dovedeme představit. Tak to je tou cestičkou, jak si ulehčit možná čas do konce roku, celého roku.

Uvědomme si, kde a jak nyní si v životě stojíme a co z toho asi vzejde.

Co nyní roste v našem životě, to růst bude dál. Platí v dobrém i horším….

Můžeme využít všechna plodná pole, všechny příležitosti a zasít na další období.

A to všechno v klidné náladě, v pohodě, zároveň si máme být vědomi toho plutí života kolem nás.

A naprosto ideálně tento čas přeje přípravě na příchod lásky, správné příležitosti, partnera, té správné práce nebo zákazníka, zakázky, nebo čehokoliv „druhého do páru“.

Takže i když si jen tohle téma vezme k ruce a trošku se nad ním zamyslíme, tak bychom mohli dojít k smysluplnému rozuzlení, tedy směru, kudy se dát, abychom zažili tento úspěch, nebo naopak, kudy se nedávat, protože tam si tak nějak pořád stojíme na štěstí.

Ačkoliv to celé vypadá velmi klidně, poeticky, tak si dovedu představit i smutky a pocit zaseknutí na místě, u kterého můžeme cítit až takové „nezasloužím si to, protože pořád něco dělám, snažím se a ono nic“. No co s tím potom? Nechte si pomoci zvenčí…. – pomocná ruka pomůže.

Třeba ten nadhled a klid vám má někdo zvenčí dát…

2 názory na “Týden od 17. – 23.10.: Naladění se – bude důležité”

  1. I have read your article carefully and I agree with you very much. This has provided a great help for my thesis writing, and I will seriously improve it. However, I don’t know much about a certain place. Can you help me?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart