cat, white cat, fur-3877933.jpg

Týden od 16. – 22.5.: Co nás svazuje? Nejsi tak špatná, jak si myslíš! + VÍKENDOVKY

pet, cat, portrait-5728249.jpgTýden nám ukáže, jak moc nedobře se někde vidíme v zrcadle, co si o sobě myslíme – a ono to vůbec není pravda. Na světlo mohou příliš vzcházet strachy, až úzkosti a psychická nepohoda tam, kde s něčím už dlouhodobě máme problém, kde nás dluohodobě někdo ovlivňuje negativním směrem. Takže úzkost? Co ji nyní spustilo? Čí slova? Čí pohledy? Čí soudy? A pokud ty soudy byly vaše vlastní, kdo vlastně v tu chvíli ve vás mluvil?

Úplněk ve Štíru je letos se zatměním a vede nás tak do až velmi skrytých (možná dodnes nepoznaných a nerozkrytých) zákoutí naší duše, která někde trpěla, někde byla svázána a tak moc ji to bolí, že je nyní schopna se sama bodnout štířím ocasem, jen aby překryla tu bolest, kterou skrývá. Takže to může být i týden, kdy vyjdou najevo tajemství, která moc vidět nechceme. Ale pokud se tak stane, tak si skoro můžeme být jisti, že když se pustíme do nelehkého úkolu ta tajemství zpracovat, tak se nám výrazně oživí život. Najdeme svůj směr, svůj vnitřní oheň.

Vedle sebe tu je oheň a tíha. Oheň může dusit naše lpění. Tíha je prosím už u konce. Takže i to, na čem lpíte může být už dávno z kurzu. Jste jiní, jste zralejší, jste jinde.. je čas se podívat sobě do očí a zeptat se, kým jsme….

 

SOBOTNÍ POHODA: Otevřené naladění se na moudrost

Zdá se, že vidíme už věci jasně a pokud do svého víkendu vnášíte laskavost a péči a vůbec to tvořivé nadšení, tak se dá říci, že vám velmi otevře obzory a možná ukáže i věci z vašeho života, které jste předtím neviděli, protože jste byli zaslepení. Jasnější a moudřejší vidění svého světa si nyní dobře zapamatujme, protože ho budeme potřebovat a bylo by fajn ho využít, protože i to, co nás nyní napadá jako řešení, závěry, které si o něčem děláme – jsou pravděpodobně velmi správné! A bylo by fajn z nich vyjít při dalším rozhodování.

Výborný čas pro přednášky, knihy, načerpávání moudrosti jakoukoliv cestou. Čas na přírodu, tvoření, ale i následování osvědčených cest a stezek životů, které se vám nyní otevřenou, možná i jako řešení vašich svízelí. Dá se říct, že dobrá rada nad zlato a ta dobrá rada patrně nebude vůbec inovativní, ale stará dobrá… Tak i tím směrem se zadívejme a staré dobré věci pozvěme do života. Přinesou nám nadhled, klid a pocit bezpečí, ze kterého se budeme moci moudře rozhodovat.

2 názory na “Týden od 16. – 22.5.: Co nás svazuje? Nejsi tak špatná, jak si myslíš! + VÍKENDOVKY”

  1. A fascinating discussion is definitely worth comment. I believe that you ought to publish more on this subject, it might not be a taboo subject but usually people do not discuss such topics. To the next! Many thanks!!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart