Týden od 13. – 19.2.: Přemýšlení o budoucnosti a jedno velké hop!

Bude to týden plánů, pozastavení se a možnosti něco udělat jinak, využít nějakou speciální příležitost nebo nabídku a překročit svůj stín.

Svůj stín překročíme snáze, když zvážíme dlouhodobé a krátkodobé výhody – najdeme nějakou zlatou střední cestu. Takže všechno, co budeme řešit, co se bude nabízet, dobře zvažme a nepodceňujeme se, ale ani se nepřeceňujme.

Nebo nás bude bavit jen plánovat a hloubat o tom, jaké jsou moje možnosti, co umím, co neumím. Hledat V SOBĚ VÝHODY, něco co skutečně máme a žádným předstíráním dobrého ani zlého to nezakryjeme. Může se tak stát, že nás někdo ocení za něco, co přijmeme jen s rozpaky, protože náv vlastně vůbec nenapadlo, že v tom můžeme být dobří!  Nebo sami v sobě tímto způsobem můžeme něco najít.

Co chci, nechci – a díky tomu přerovnání si všech poliček ve vlastní hlavě i srdci zjistíme, kudy chceme plánovat, tudy by se nám měl dobře otevřít směr. Být k sobě hodní… přistoupit k sobě tak, jak si zasloužíme. Kde budeme následně hledat to velké hop, to překročení vlastního stínu.

Dobrý čas na revize všeho druhu. Na odpočinek i plánování. Na nové začátky, dobře rozmyšlené. Na vyhlížení příležitostí, na které dlouho čekáme.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart