Týden od 12. – 18.12: Lásky a skvělá práce! Živě vnímejme svět

Zdá se, že NEJ týden adventu je tu! Je načase využít naplno vše krásné, co týden přinese. Když budu úplně romanticky utržená ze řetězu, tak řeknu – ano, potkají se dva, co k sobě patří. Usmíří se ti, kdo k sobě patří. Najdete parádní inzerát nebo skvělého klienta. Je tu ocenění vaší práce. Vašeho života. Je tu jedno velké blahopřání od života.

Ale také to může být něco mnohem přízemnějšího; jednoduše pěkné časy, hezká setkání, zážitky tvořící hezké vzpomínky. Celkově se může mnohé uvést do rovnováhy, ne-li přímo do úspěchu a věci si posedají tak, jak mají. Což nám umožní nejen chvíli spočinout v klidu a odpočinout si a mít na všechno možná překvapivě v tento čas, víc času než kdy jindy, ale také nám to umožní přemýšlet nad něčím novým. To, co tu poletovalo minulé týdny, na Mikuláše myslím, lehce plánovat příští rok. Tak pokud to doposud nešlo, tak tento týden se vyvrbí  něco, co bude přesně ten „wau nápad“, na který jsme čekali. Pomocná ruka, ta správná  nabídka, ten správný plán – prostě zrodí se něco, co bude pro nás synonymem skvělé práce v budoucnosti.

V praktickém životě využijme tento čas třeba k uvažování, jestli některé věci nemůžeme dělat jinak. Jestli někde nedozrál čas k něčemu novému. Nebo jestli se nemáme zbavit něčeho svazujícího, co už tak moc cítíme, že není naše. Můžeme totiž zřetelně tento týden cítit, kde jsme na něco připraveni.
Vůbec na co – ale může to být velmi výrazné a třeba ve stylu, že něco někde uvidíte a dojde vám, že to je přesně ONO. Ale kdybyste to neviděli, tak vám to nedojde…. No, zajímavý týden, o to víc živě prosím vnímejte svět…

3 názory na “Týden od 12. – 18.12: Lásky a skvělá práce! Živě vnímejme svět”

  1. Reading your article has greatly helped me, and I agree with you. But I still have some questions. Can you help me? I will pay attention to your answer. thank you.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart