Týden 14.-.20.11: Ono toho kolem nás je tolik!

Pozornost už se pomalu začíná zaměřovat na to, co se děje kolem nás.   Zaměřit pozornost na to, co je důležité. A co bude důležité v příštích týdnech. To by se nám mělo podařit. Nebo nás k tomu události týdne trošku dovedou.

Tím nejpřitažlivějším pocitem, který nás vede je v tuhle chvíli nadšení. Prosté až  ohnivé nadšení a radost z toho, že konečně víme, jak na to… A kam.

A druhým pak může být pocit úlevy a nadechnutí se čerstvého vzduchu, přičemž v hlavě je myšlenka: Tak konečně se  to poskládalo tak, jak mělo. A vidíme ty věci rázně, prakticky, z nadhledu a jsme s nimi spokojeni.

Je dobré tento týden hledat řešení, pokud potřebujeme. A nebát se říct si o další názory, nadhledy, poznatky druhých lidí. Nebo s tím prostě moc emocionálně nemazlit a vzít to všechno jako fakta a náležitě s tím naložit.

Ono totiž tím posledním tématem tohoto týdne jsou splněné sny, radost z vykonané práce nebo jen uvědomění si svého směru, který k těm úspěchům teprve časem povede. Kolem nás se toho dít může hodně, ale všechno je to návod. Jeden jediný. Zužený pohled kupředu. S tím, že „fajn, jdu tudy“…

NO a taky to může být týden výborných náhod, když na to přijde… té přitažlivosti je tu víc než dost.

1 názor na “Týden 14.-.20.11: Ono toho kolem nás je tolik!”

  1. The next time I read a blog, I hope that it wont disappoint me as much as this one. After all, I know it was my choice to read, however I genuinely thought you would probably have something interesting to talk about. All I hear is a bunch of whining about something you could fix if you werent too busy looking for attention.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart