SPECIÁL k úplňku v Panně: Co chcete? Vyberte si!

Chci mít v něčem pořádek!

Tak dokončete v první řadě to, co cítíte a vidíte, že už dokončit přirozeně potřebuje. Anebo začněte to, co už se cpe mezi dveře. A možná oboje. Pořádek v životě si  nyní nejlépe uděláte tak, že přijmete fakt, že věci se mění, změnily. A je třeba k životu nebo konkrétní oblasti přistoupit nově – právě tak, jak situace dozrála. Právě nyní se může s velkou přesností ukazovat, kde taková místo pro zásadnější rozhodnutí a přerod je. A teprve pak bude ve všem pořádek.

Pocit chaosu nebo nepohodlí můžete mít proto, že se neodvažujete vstoupit na novou půdu, zavřít za něčím dveře, prostě dozrát…

Chci vidět, jak to tedy je!

Tento úplněk snáze odhaluje pravdu, takovou přehlednou mapu našeho života, ve které je možné se vyznat. Chcete vědět, jak na tom jste? Sbírejte informace, dívejte se kolem sebe. Otvírejte se možnostem, hledejte i úplně nové, jiné možnosti, zkoušejte něco úplně nového. Čím víc se tak jako rozprostřeme do prostorou, tím pravdivěji svůj život uvidíme a přibudou do něj nové možnosti, které teprve ukáží směr!

Chci se pozorně dívat na návodné náhody!

Rozhlížet se kolem sebe a vidět návod na to, co řešíte? Může být a Kolo osudu v tom hodně pomůže. Tedy, prostě se dívejte. A vnímejte výrazněji to, co se nedá přehlédnout. To, co cítíte vnitřně jako správné – a co vás vyvádí z obtížných situací, co vám ulevuje (byť to řešení nemusí být snadné).

Rozhodně to není nyní čas na podivné kompromisy, akce typu „vzít si na bedra dočasnou zátěž, jen na chvíli…“ či na to, o čem moc dobře víte, že vám škodí. Škodilo a zatěžovalo by život ještě více, déle a silněji než kdy jindy.

Chci udělat nějaký první krok?

Pak vás k němu dovede náhoda. Nebo se objeví ve snech, kdy naše duše doslova vytlačí ven to, co ven už potřebuje. Symbolicky, fakticky, uvidíte… ale všechny první kroky by měly vést ke splněným snům, k něčemu, co máme dobře propočítané, plánované, o čem víme, že nám uleví…

4 názory na “SPECIÁL k úplňku v Panně: Co chcete? Vyberte si!”

  1. What’s Happening i’m new to this, I stumbled upon this I’ve found It absolutely useful and it has aided me out loads. I am hoping to give a contribution & aid other users like its aided me. Great job.

  2. It is really a nice and useful piece of information. I am glad that you just shared this helpful info with us. Please keep us up to date like this. Thank you for sharing.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart