Soubor nástěnných kalendářů! Jako bonbonky od Synergie!

Milujete tarot, inspirace, ženská témata, motivační citáty a stačí vám málo k tomu, abyste měli hezčí den? Pak nástěnné kalendáře mohou být dobrým tipem na dárek nebo na to udělat si radost a pořídit si pěkného průvodce rokem 2023.

Je praktický: okénka jsou přesně tak, jak mají být, aby se do nich vešlo to základní, co potřebujete.

A pak si stačí jen vybrat…

a pak se jen občas hluboce zamyslet.

Jako u kalendáře…

TADY A TEĎ: „Je velmi těžké růst, protože je obtížné opustit podoby sebe sama, do kterých jsme toho tolik investovali.“

Ram Dass byl usměvavý muž oblíbený po celých Spojených státech. Již v roce 1967 odcestoval do Indie a odstartovala se jeho duchovní cesta. Jeho jméno znamená „služebník Boží“ a svou prací ovlivnil čtyři generace Američanů, pomáhal lidem osvobozovat se z pout, tak, jak to na začátku dokázal u sebe.

Klamné představy, iluze, všechno to posuzování a stavění přísných soudů. No ano, však my soudíme i dny, dělíme je na špatné a dobré a nevidíme jedinečnost v každém dni. U Tady a teď se opravdu  musíme často zastavit a zjemnit své vnímání..

MOUDROST BOHYNÍ: „Co bys ráda přivedla k životu?“ zeptá se nás v červenci.  A budeme řešit svou představivost a přívětivost vesmíru, jestli to, co chceme, je skutečně reálné a k čemu máme nakročeno? To vypadá jako dobré téma na dovolenou.

Colette Baron-Reid je autorkou mnoha bestsellerů, karet, knih a sama se dělí o svou vlastní životní cestu, kdy z hluboké krize vyšla ven skrze pochopení svého života. Přátelé ji nazývají „praštěnou mystickou pirátkou“ a objevuje se v i v televizi.

SVĚTLO A STÍN: „Odpovědi, které hledám, mám nadosah ruky,“ řekne nám kalendář v únoru. Kartou měsíce je totiž Velekněžka a každý další měsíc je věnován jedné kartě a jejímu podrobnému významu. Neodbytné pocity a synchronicity budou tématem února.

Chris-Anne je návrhářkou, brand strategickou tvůrkyní a milovnicí tarotu a mystického myšlení. Dokonce pomáhá podnikatelům s jejich vizemi. Moderně laděné, přívětivé a hluboké karty Světlo a stín jsou inspirací pro tento kalendář. A když autorka netvoří, tak ráda tráví čas v přírodě.

NESPOUTANÁ ŽENA: „Praktikuj něžnou prudkost. Kdysi řekl jeden mudrc o nespoutané ženě; Není křehká jako květina. Je citlivá jako výbušnina.“ Tak s tím nás přivítá leden. Ideální čas na nalezení sebe samého!

Angi Sullins o sobě říká, že je nespoutanou ženou, což předává ve svých workshopech, knihách a osobních sezeních dalším ženám. Sebezpoznání je klíčem k navrácení se k sobě samým a k ženské síle.

Nástěnné kalendáře jsou jako bonbonky. Na každý měsíc jeden. A doporučujeme si je řádně užít. Jejich plnou chuť, jejich naznačené téma, které v každém případě v našem životě něco potřebuje.
Někdy to bude jen pouhé připomenutí.

Někdy to bude chtít trošku očisty.

Někdy to bude ta pravá odpověď na to, co daný měsíc budete řešit.

Vydalo nakladatelství Synergie, 2022, https://www.synergiepublishing.com/cs/shop/kalendare/

3 názory na “Soubor nástěnných kalendářů! Jako bonbonky od Synergie!”

  1. The best thing to do would be to contact the organizers listed for this call for papers. ACYIG just posts these announcements on behalf of others, and isn’t responsible for content. I’m sure they will be happy to know someone is interested in learning more!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart