Služby

Tarot

Intuitivní průvodcovství na téma, které si sami vyberete, doplňuji tarotovými i jinými inspiračními kartami. Někdy může být nejlepší odpovědí nově položená otázka. Otevřu vám krásu života, jen do ní vstoupit a využít své silné stránky.

Programy

Ucelené části s metodami a nahlížením na váš život přesně na míru. Návody přesně pro vás, jak si v životě něco vylepšit. Být ráznější, zároveň k sobě milejší. Některé programy jsou s emailovou podporou v daném časovém úseku, jinými procházíte sami dle svého.

Zdarma

Zde najdete odkazy, kde najdete průběžně výkladové dny pod články, nahrávkami nebo akce „napiš si o svou odpověď“ na sociálních sítích.

F.A.Q.

Nátlak. Nebudu Vás nahánět s tím, abyste si něco koupili, nemusíte se bát spamů. Z toho pramení i nevýhoda, když něco chcete, nebojte se o to říct. Nebojte se napsat!

Nečistím energie, neodblokovávám – považuji to za práci pro každého z nás, věci, které se musí neustále opakovat, aby se měnil návyk a vyzařování. Ovšem někdy jen uvědomění může přinést kýženou úlevu a chuť žít a dělat věci jinak. Jen ukazuji cestu a navádím k vidění vhodnějších řešení.

Kdo má rád soukromí, čtené slovo, případně mluvené slovo ve svém pohodlí domova. Veškerá komunikace se mnou je po emailu nebo v některých výkladech messengeru dle dohody, ráda nechávám sobě i vám prostor a čas na vzájemné vstřebání informací, o kterých si píšeme.

Nenahrazuji psychologa ani jiného odborníka. Zvažte, jestli v tuto chvíli nepotřebujete jen čas na urovnání a odborné vyléčení své situace. Jsem jen podpůrnou silou pro člověka, který je rozhodnutý něco ve svém životě změnit a cítí svou zodpovědnost.

Tyto konzultace se nedoporučují, pokud máte depresi nebo jinou psychickou poruchu nebo trpíte závislostí. Tady se vždy obraťte na lékaře.

Určitě. Zkušenosti mám vypsané zde (Linkedin) a ráda píšu o ženských tématech, psychologii, mateřství, textuji eshopy.

Možná máme mnohé společné!

V copy a redaktorské práci miluju psaní, které odsýpá a jsem z něj příjemně unavená a nabitá zároveň. A přitahuje mne to ještě k napsání knihy, o níž nevím ještě zhola nic, jak zneklidňující!

V mém průvodcovství s kartami miluju, když máte radost, když mi pak píšete, že se Váš život změnil a já vidím tu změnu! Je mi pak nádherně sladce a v tu chvíli věřím v zázraky.

V životě mám ráda chvíle, kdy jsem sama sebou, nacházím kousky svého já a v sobě mám stále přitažlivost k jednomu snu s vůní sena a mléka.

Shopping Cart