ROK DOBRÝCH RAD 2023 je i v tištěné podobě!

Několikrát v měsíci můžete otevřít tuto útlou knížečku a začíst se do toho, co je zrovna aktuální. ROK DOBRÝCH RAD pro rok 2023 je na světě i v podobě brožurky velikosti  malého sešitu.

Co by tak mohlo prospět našemu tělu nebo duši? Každý den si můžete připomenout a znovu a znovu ochutnat vůni a chuť každého týdnu, měsíce, ročního období, které nás v roce 2023 čeká.

Loňský kalendář byl podobný, pro rok 22 jsem ho připravila v ebook podobě a čítám z něj v nahrávkách na Youtube. Sem tam se inspirujeme i kartami, přemýšlíme nad tím, jak na nás působí jaro, léto, podzim i zima, protože každé roční období je vhodné pro něco jiného, a já s ročními zkušenostmi s laskavostí zjišťuji, že ono to je každý rok velmi podobné.

A každý rok má svůj vlastní pel, kouzlo, které jsem hledala skrze úplně základní nastavení astrologie a čísel. Každý rok nám přináší na zlatém podnose pár témat, která jsou jednoduše víc vidět a máme možnost s nimi naložit mnohem lépe než třeba dříve. Nebo využít šance, které se mohou zdát nenápadné, ale ony jsou tak důležité…  Nebo se vyvarovat budoucích chyb.

Každý si už v kalendáři najde to své.

Je rozdělen na měsíce.

V každém pak zjistíme, jak na nás dané období působí a čím nás může inspirovat.

Podrobněji se ponoříme do dob úplňků a novoluní.

A podíváme se do kuchyně, co by naše tělo rádo mělo, aby mu bylo dobře!

A hlavně nás celý rok budou provázet i pranostiky a moudrost našich předků… vždyť i oni žili každý měsíc naplno s jeho dary!

Kalendář si můžete koupit v brožurkové  podobě. Nebo jako ebook v pdf.ku na email. 

Brožurku si můžete prolistovat v tomto malém LISTOVÁNÍ.

Anebo jít na Youtube U modré kočky, kde v playlistu Rok dobrý rad, najdete už mnoho loňských i současných nahrávek.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart