ROK 2023 obecně: Rok nabídne ŘEŠENÍ

A také nás zavede trošku do minulosti. Klíčovou větou pro rok 2023 totiž může být „změny, které přinesou řešení a spolupráci či pochopení.“ Rok se bude snažit nám ukázat, kde je naše místo, co máme kde dělat. Budeme-li pozorní a otevření i naprostým novinkám, mohou se otevřít řešení zádrhelů sahajících daleko do minulosti.

Máte-li o taková řešení zájem, pak zkuste jít osudu naproti tím, že budete záměrně vyhledávat lidi, kteří vám mohou pomoci.

Od pracovní sféry, po nové kolegy, klienty, až po situace, kdy řešíte něco se svým tělem nebo duší, může to být rok, kdy trefíte na tu správnou terapii a celé vaše Já bude navíc ještě rádo spolupracovat.

Je to rok společného díla, takže máte-li své plány, zejména ty v minulosti plánované nebo spojené s dětstvím, mládím – může být ten pravý čas rozhodit sítě kolem sebe a najít stejně smýšlející lidi, kteří vám mohou pomoci. Stejně tak my se můžeme pro někoho stát cestou k splnění snu… tak pozorně zvažujte, když kolem sebe uvidíte někoho nadšeného pro cosi, co má na srdci tak dlouho!!!

********

Splněné sny k nám mohou přicházet buď skrze tu spolupráci, nebo vyloženě šťastnou náhodou, kdy mám pocit, že půjde o situace ve stylu „konečně mě to přestalo držet na místě“.

Setkání mohou být velmi milá, více můžeme potkávat lidé z minulosti, vzpomínat na ně, chtít se vracet. A nic proti tomu, pokud k tomu všemu přistoupíte moudře, poučeni z minulosti. Tedy pozor na sednutí na lep, na vějičku podvodů – zvažte vždy, jestli vás návrat obohatí, nebo vám spíše zkomplikuje život. On ten návrat minulosti, minulých plánů, lidí, situací je v tomto roce o tom, abychom přijali ty návraty, které nás posílí a to velmi výrazně. „Vážně to chci zpět, a teď pro ten svůj plán a sen udělám všechno!“ to je ten správný přístup, který doplní třeba i to aktivní vyhledávání podpory nebo vhodných podmínek.

Využijme vše, co osud přinese, jaké změny a zvraty nám nachystá (zejména ty, které nám dají výrazně pochopit minulost, osvobodí nás tím… nebo ty, které budou spojeny se spoluprací, tvořením, dalšími lidmi). Vše dobré tu  není proto, abychom se na to jen dívali, ale proto, abychom to chytili pořádně do náručí a začali si plnit sny. Je to základní kámen, co se nám nabízí…

Kde se nám uvolní cesty, přijdou správné  příležitosti – tam SKUTEČNĚ TA CESTA JE. A nabízí se nám hodně, byť pro to musíme ještě hodně udělat.

Z hlediska numerologie jde o sedmičkový rok, tedy i z tohoto úhlu pohledu vezměme vše, co máme, co jsme vylepšili, kde se cítíme v pořádku – a s tímto naladěním vstupme do nového roku. Máme příležitost se posunout, ale musíme se udržet v tom správném směru a zařídit si k tomu plnění přání pevné podloží, zázemí a také… trpělivost.

115 názorů na “ROK 2023 obecně: Rok nabídne ŘEŠENÍ”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart