PROSINCOVÉ odpočívání pro jednotlivá znamení

Téma nebudu tentokrát předjímat, prostě pro každé znamení, nač zajímavého má zaměřit pozornost?

Berani: Zaměřte pozornost na své myšlenky. Někde se změnila situace a někde vás to možná až uvolnilo do nové životní etapy nebo jiného životního pocitu a je třeba k tomu také patřičně změnit myšlenky, uvažování, chování, či až – proberte se svou nynější situací, změnami, které prosinec přinese a zvažte, jestli by někde nebylo vážně velmi užitečné SE TOMU PŘIZPŮSOBIT.

Býci: Zaměřte pozornost na změny v životě. Na svěží nový vzduch, na něco, co se začalo hýbat, nebo se začne hýbat v prosinci. Zdá se, že vám konec roku ukazuje velmi jasně směr, nebo to, kde máte nazrálou svou vlastní situaci k tomu, abyste se podle ní zachovali. Připravenost k odjezdu, připravenost k rozhodnutí. Budete-li se změnám nebo tomu naznačenému bránit, může to být nepříjemné a později byste litovali, že vám ujel vlak. O to zajímavější prosinec může být, je před vámi nějaký obzor a máte na něj… možná se lépe zachovat, lépe rozhodnout, něco zkusit… však budete vědět.

Blíženci: Zaměřte pozornost na své myšlenky, spíše impulsivní než nějaké velmi promyšlené. Vy můžete v prosinci myšlení úplně vypnout, co vás má s koncem roku napadnout, to přijde samo a možná i nezváno. Nejvíce vám v životě mohou připadat zajímavé náhody nebo „samovolná docvaknutí“ něčeho, co jste dlouho nemohli silou vymyslet ani nikde vykoukat. Pro inspiraci vzhlížejte tam, kde víte, že to, co chcete, právě tam umí. Učte a se inspirujte se od „ve vašich očích dokonalých situací a lidí“ a jen to vše vnímejte. Věřte tomu, že se vám život může tímto lehkým pozorovacím způsobem, velmi nenásilným, hezky poskládat tam, kde poskládat potřebuje. Dá se říci, že dobrá myšlenka může být dobrým tahem pro budoucnost.

Raci: Zaměřte pozornost na své vztahy a pocit zázemí mezi lidmi. Věnujte lidem péči, vztahům, přátelům. Buďte milí a sami přijímejte vše krásné a víc pro prožívejte. Užijte si to. Možná ani ne pro ty lidi, ale pro sebe. Vyloženě vás může lidská společnost oblažit, lidská slova potěšit a ukázat vám cestu. Kdo potřebuje, může pak v tomto vnitřní pohroužení najít i odpovědi na svá proč ohledně minulosti. Jak se zdá, Raci budou koncem roku ve svém živlu, někde hluboko uvnitř, ve své moudrosti. Načerpejte v ní rady a informace pro sebe, ale i pro druhé, když si pro radu přijdou. A odpočiňte si.

Lvi: Zaměřte pozornost na své úspěchy. Na to, co se vám podaří a užijte si to. Nebo to uložte do šuplíčku s tím, že hned po novém roce to půjdete někam ukázat a díky tomuto svému úspěchu se vám nabídne příležitost další. Zaměřte pozornost na to, co máte dokončit, prosinec vás nesmí zastihnout s kvantem nedokončených úkolů. CO dokončíte v prosinci, tomu se bude dařit. Potěší vás to.. uspokojení z úspěšné práce nebo z nějakého nápadu, tvoření a konkrétních kroků,  bude ohromné a dlouho zapamatovatelné. Otevřou se nové příležitosti a naleznete zajímavé štěstí.

Panny: Zaměřte pozornost možná i na to, co bolí. Co vzejde z nějakých hlubin a bude to chtít opečovat. Je to výzva k tomu vzít vše nespravedlivé v životě a něco s tím udělat. Smířit se s tím, nesmířit, vykročit jinak, jinam…. Nebo prostě jen poděkovat a jít dál, odpusit. Roli tu hraje spravedlnost, takže nejenže můžete být ti, které bude něco nevysloveného, nedořešeného bolet, ale i vy sami můžete být původci nespravedlnosti v něčím životě, snažte se to napravit.  Jde tu o to, že tyto nepříjemnosti ukazují na oblast, která chce porovnat, aby se všem lépe žilo. Vám, okolí… všem.  Kdo dává, dostává… tak možná i pozor na každé slovo, protože ty příčiny i následky mohou být v prosinci pro Panny velmi rychlé. V dobrém i horším.

Váhy: Zaměřte pozornost na to, kde se vám budou otvírat nové myšlenky, nápady nebo skutečně nové cesty. Vaše plány mohou zkřížit nové možnosti a bude dobré je opravdu zvážit, třeba stojí za to… třeba bude stát za to vše zrušit a vydat se úplně novou cestou? Může to naznačovat proměnlivý měsíc, který jeden den něco potvrdí, druhý zruší, ale v dobrém. Dobré střídá ještě lepší.  Sledujte, kde se cítíte pro něco nadšeni a zkuste toto nadšení vnést do plánů na příští rok. Potřebujete-li být někde úspěšnější, být si jistější, prostě mít víc věci ve svých rukou – sledujte prosinec, protože vám přináší návod (právě v tom pocitu nadšení a dobrých nápadech), které ale ještě budou potřebovat zpracovat reálně, je to jen impuls… ne mince spadlé do klína, ale jenom nápad, jak ty mince časem – třeba – vydělat.

Štíři:  Zaměřte pozornost na to, co by vám přineslo, kdybyste se v životě zbavili něčeho, co vás vyloženě unavuje, vysává, co už nefunguje, co je přežité.  Ta představa… ta volnost! To nové! Možná dobrou nápovědou je to, že to nebude nic nového, tento pocit vás pronásleduje už dlouho a pokud to uděláte, nebude to chyba, nýbrž něco, co jste měli udělat už dávno. Více můžete být zatěžováni nepřiměřenými požadavky prosincové doby, budete citlivější na to, co vlastně vůbec dělat nechcete a musíte, takže tímto sítem může občas cloumat vztek. Moc a moc a letos možná ještě víc budete mít potřebu být chvíli v klidu, sami se sebou, objevit něco v sobě. Jako by ve vás něco zrálo, něco, co potřebujete uctít… Tak ať takových chvilek sami se sebou máte co nejvíc, protože pak budete moudrým a klidnými společníky pro každého.

Střelci: Zaměřte pozornost na svou povahu, svou sílu, svou slabost. Kde se teď zlobíte, kde jste  zlomení, kde to prostě nejste vy? A kde naopak svou sílu chcete zpátky, kde jsou témata, která potřebujete vyřešit a už je opravdu vyřešíte, ať se kdokoliv kolem vás na hlavu staví? Je to trochu podobný boj štíří, ale vy máte tu potřebu až animální. Prostě udělejte v prosinci to, co udělat máte. Dožeňte resty. Ukliďte. Opečujte. Zorejte. Situace vás bude tlačit k tomu, abyste se přizpůsobili změnám, které přijdou v prosinci, ale i v dalším roce. Urovnejte sami sebe, abyste byli tím, kým skutečně jste. Bude to užitečné pro vás, budoucnost, ale i vaše okolí, které může být překvapeno sem tam vaší něhou, kde byla třeba… nebo i dravostí, kde byly vaše vlastní hranice velmi pošlapány.

Kozorozi: Zaměřte své myšlenky na příležitosti, které kolem vás půjdou a budou takové… vyšší, jiné, ohnivé, vášnivé, tak dokonalé… Nechte minulost minulostí a zkuste vzít prosinec jako adventní kalendář, který vám každý den možná nabídne ochutnávku z něčeho, co by teoreticky pro vás mohlo být, kdybyste byli odvážnější, pružnější, nebo to prostě jen zkusili bez jakéhokoliv rizika.  Zdá se, že vám prosinec za zády nabízí něco, co může do budoucna být velmi užitečné. Poznáte to tak, že vás to bude přitahovat, líbit se vám a možná někde v zákulisí ještě může být někdo velmi charismatický.

Vodnáři: Zaměřte své myšlenky na dokončení toho, co už dokončit opravdu potřebuje. Mohou to být i velmi konkrétní věci, které se projeví tím, že už vás unavují. Pokud to tak je, dokončete je takové, jaké jsou. Vymyslete jim finále a udělejte ho. Druhá strana tohoto vlivu je i o uvědomění si toho, že někde jste se již naučili dost a není třeba se trápit učením dál. Jste volní. Umíte to. Zkušenost dokončena. Můžete jít dál. Zaměřte pozornost na to, že se před vámi skutečně může rozprostřít volná pláň, příležitost k novému, čistému, nezatíženému. K něčemu, kde svou letošní zkušenost už jen využijete v dobrém, nikoliv, že se v ní budete bolestivě rýpat. Nebraňte se změnám a nabídněte své zkušenosti někam dál…  Zbavte se křečovitého pojetí života a zkuste něco nového. Třeba…

Ryby: Zaměřte svou pozornost na samotu. Na to nutkavé chtění být chvíli v tichu, sám se sebou. Prosinec vám nabízí cenné informace, které ale ve shonu a ruchu propásnete. Důležitost maximálního klidu tu je u  každého z různých důvodů. Někdo potřebuje najít impuls a jiskru pro budoucnost. Nápad. Řešení: Někdo potřebuje strávit celý letošní rok nebo konkrétní životní situaci.  To zjemnění se vás ale zbaví nejen úzkosti, strachu nebo nepříjemných  pocitů, které můžete cítit, že se na vás balí… a nabalují, ale také vám dát odvahu k něčemu příští rok, protože právě teď máte v tom tichu šanci zahlédnout své pravé já. Své reálné myšlenky, ne ty neustále někým ovlivňované… tedy, je to čas velmi nutné očisty mysli, očisty myšlenek a duše. Věnujte si čas, nyní je cesta k řešení i něčeho, u čeho byste už nějaké „uzdravení“ ani nečekali. Až tak důležité to je.

 

2 názory na “PROSINCOVÉ odpočívání pro jednotlivá znamení”

  1. Do you mind if I quote a couple of your articles as long asI provide credit and sources back to your website?My blog site is in the very same niche as yours and my users would certainly benefit from some of the information you present here.Please let me know if this okay with you. Thanks!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart