place of worship, scotland, celts-3364363.jpg

Můžete se hlásit! PROGRAM: Od Imbolcu po Samhain: 2022

Naučíme se rozlišovat pocity, rok nám přinese různé fáze, ve kterých bude třeba vzít sebe samé do dlaní a naučit své věrné já, aby mělo radost ze života. Naučíme se nacházet svou sílu, v tom pomohou nastartované změny, naše výzvy i příležitosti budou od toho, aby dopadly dobře a naše životní situace se uzdravily. Rok nám celkově přinese možnost přejít do nových životních etap, které nás vedou k druhým lidem a přitahovat bude to, co budeme upřímně vyzařovat. Jací budeme, takový bude rok!

Vítám vás u druhého ročníku programu Od Imbolcu po Samhain.

 

fantasy, beautiful, dawn-3077928.jpg

 

Dovolila jsem si malé karetní nahlédnutí pod pokličku celého devítiměsíčního období našeho programu. Těhotenství, které bude o síle, o proměně, díky které může vyvstat to, co mne zaujalo nejvíce – někdo (nebo my sami) k nám na podzim bude moci vzhlížet. A čekat s radostí, co bude dál. Chcete? Je Vám něco podobného blízké? Jak Program od Imbolcu po Samhain probíhá?

V čase Imbolcu (Hromnice, únor), Ostary (svátky jarní rovnodennosti, březen), Beltinu (čarodějnice, duben), Lithy (letní slunovrat, červen), Lammasu (srpnová úroda, červenec), Mabonu (podzimní rovnodennost, září) a Samhainu (Dušičky, říjen) vám zašlu trošku obecného povídání o symbolice každého času pro milé naladění v emailu, kde bude také obecný výklad pro celou naši skupinu. A pak také ten pro Vás osobně: Vaše téma, Vaše inspirace.

A pak novinkou letošního ročníku bude šťavnatá inspirace podle živlů: oheň, země, vzduch, voda. Vybírat si pak tuto doplňkovou inspiraci můžete podle svého oblíbeného živlu, být celý rok věrni svému živlu, nebo různě měňte. Třeba letos v létě budete milovat horko (oheň), nebo vodu (voda), nebo podzim vás uchvátí toho roku více svým babím létem (oheň), nebo se budete tak těšit na mlhy (voda, vzduch).  Tuto část přidávám pro lepší a hravější procítění sebe samých v každý tento čas. Procítěný živel a jeho poselství vám může živou formou přinést rozpoložení duše a těla, ve kterém snadněji najdete odpovědi na své vlastní otázky. S každou zastávkou v roce dostanete plnou emailovou podporu, můžeme spolu probrat po emailu vše, co se vám děje, čím Vás inspirace podpořily. 9 symbolických svátků, 9 zastavení, 9 procítění, 9 tipů na lepší rok, 9 vymazlených emailových potkávání (a samozřejmě v případě potřeby můžete napsat kdykoliv budete chtít). Celý rok s podporou a něhou…

Cena: 2 022 Kč

 

Přihlásit se můžete na emailu: modracesta@seznam.cz

Nultý ročník: k poslechu celý v členské sekci Youtube Bonboniera U modré kočky
První ročník 2021: výhledově bude v členské sekci i se závěrečným zhodnocením
Druhý ročník 2022: možnost se přihlásit do 2. 3. 2022

Shopping Cart