PoÚplňkový speciál: S Magickým Měsícem: Co nám štíří úplněk měl ukázat…

Tak ještě když máme tyto řízné dny v živé paměti… Pojďme se ohlédnout, co se nám dělo, na co se nám poutala pozornost.  Jinak lze tento čas nazvat jako: Souboj nehezkých ostnů a možností dosáhnout svého…  

BERAN: To, co se nyní děje je zveličení něčeho, co dlouho přehlížíte, nebo to nevidíte. Může to být důležitou součástí většího nadhledu na život, nebo pohledu na tu danou záležitost, která je nyní tak moc cítit… vidět.  To, co nyní vidíte je důležité také v tom, že díky tomu věci začínají spět k vyřešení. A to hlavně tam, kde je současný čas spojen hodně s emocemi. S citlivostí.

BÝK: Vám se v tento čas ukazuje, co potřebuje až přeněžnelou péči. Co potřebuje, abyste se postarali aby to bylo v bezpečí. Nepohodlí a spory se mohou dít tam, kde je už třeba udělat pořádek proto, že tam není dlouhodobě dobré místo pro spory a akce všeho druhu, tam je potřeba mít klid a něhu. Mohou vám také začít chodit dobré informace nebo počátky záležitostí, které vám zabezpečí postupně radost, klid, pohodlí.  Nové lásky, nové usmíření, nový laskavý pohled na svět – těmito očima se dívejte kolem sebe.

BLÍŽENCI: „Osmělte se a udělejte první krok,“ říká karta. Ukazuje se vám vaše hlavní téma. Téma roku, téma tohoto životního období, ale procházíte rozhodně přesně tím, čím projít potřebujete, abyste se konečně pohnuli z místa tím správným směrem. Změny, které pod vlivem těchto událostí učiníte vám pomohou se nejen cítit lépe, ale také přinesou hmotnou hojnost do budoucnosti.

RACI: „Nenechte se brzdit svou minulostí,“ říká karta. Vám se tu mohou dít věci, jejichž původ a kořen je v minulosti. Vzorce, chování, emoce nebo i konkrétní události nebo lidé  z minulosti. Tuto minulosti prosím máte vyřešit spravedlivě vůči sobě i druhým. Dostáváte něco, co máte řečeno starým klišé – dočistit. Douklidit. Podívat se na minulost možná i nově, spravedlivěji.

LVI: Sebedůvěra by vám neměla chybět, protože na vás se hrnou události, které vám mají dodat sebedůvěru a přinést úspěch. Nové začátky jsou na obzoru, to, co se nyní děje, může stát na počátku velkých změn, které by ale u vás měly být velmi vítané – snad někdy až „přímo na míru“.  Věřte si a čiňte. Také se Vám díky těmto dnům může ukázat cesta z labyrintu, pokud v nějakém jste.

PANNY: Rozklížit se můžete mezi dokonalostí, kterou byste chtěli žít a tím, co žít musíte. Máte hledat rovnováhu. Nejvíce na Vás může působit emoční rozkolísanost a ty jedovaté trny. Je důležité se nyní postavit za sebe, za svou lásku, za své  plány, za své vize. I za cenu, že… se s někým pohádáte. Je to zkouška, je to o tom, že se osud ptá, zda-li to s tím či oním myslíte vážně.

VÁHY: Vy jen pozorujte to, co se děje. Rovnováha se vám nese na božském podnose. Věci se dějí, přeskládavají, emoce ukazují pravý stav – a vaším úkolem po těchto náročných dnech bude udělat všechno tak, aby další reparát (třeba za rok,  při úplňku ve Štíru) už dopadl lépe.

ŠTÍŘI: Ve svých vlastních hlubinách se nyní můžete zamilovat. Inspirací vám jsou tyto dny v tom, že vám dávají možnost vkročit někam, kde bude víc lásky, víc rovnováhy, víc přesně toho, co pro sebe považujete za dobré. Takže někde s něčím můžete skoncovat, a budiž – asi to tak mělo být. A někde s něčím začít – a to by mělo mít záruku úspěchu.

STŘELCI: Tyto dny vás ponoukají k tomu, abyste ukázali své pravé já. Nekompromisně. Můžete se cítit zaplněni  novými nápady, inovacemi, chutí do nového – nebo naopak hnusně zahlceni starým a nefungujícím, no a to asi moc fungovat nebude ani po tomto úplňku. Jednoduše nyní vidíte, kudy se vydat až někdy – revolučně.

KOZOROZI: Ať se děje co chce, máte do situace vnést lásku. I vám tyto dny přináší čistku v tom, že vidíte, co vám v životě překáží… no a také se zaměřte více na to, co vám nyní nese energii „zkus to, však o nic nejde!“ protože to je nyní nejdůležitější. Zkusit si něco, co vám nečekaně nyní vstupuje do života.

VODNÁŘI: Pečujte. I vy uvidíte více to, co je nutné opečovat, co potřebuje vaši ochranu. Můžete se tak stát lvicemi bránícími své území, nebo někým, komu konečně začne být jedno to, co ho ještě včera vytáčelo. Vaším tématem je smír, takže vidíte-li někde nesoulad, je vaším úkolem do situací nyní vnést smír, nebo to vidět, uvědomit si a pracovat na tom.

RYBY: Dění těchto dnů vás přivádí k cíli. Dokončují se procesy, děje… něco začíná být velmi dobře vidět. A právě s informacemi, jež tyto dny ukazují, máte nadále pracovat. Máte je vzít jako stavební kameny. Zejména tam, kde jde o zbavení se škodlivé nostalgie, nudy, přešlapování na místě… nebo kde se ještě hojí staré rány. Možná se už zhojily.

Článek najdete také v nahrávce na Youtube, kde jsou texty lehce rozšířeny.

Karty vydalo nakladatelství Synergie:

https://www.synergiepublishing.com/cs/shop/karty/vykladacky/000524_magicky-mesic.php

 

50 názorů na “PoÚplňkový speciál: S Magickým Měsícem: Co nám štíří úplněk měl ukázat…”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart