O mně

Modrá kočka

Tvůrkyně s darem slova a touhou ukazovat lidem laskavější směr.

Začínala jsem jako redaktorka a dodnes tuto práci ráda dělám. Napíšu vám články, otextuji eshop, povedu firemní blog, obstarám sociální sítě.  Nebo sestavím knihu, mým snem je napsat další dokumentární knihu o tématu, které je mému srdci blízké, ale které ještě možná vůbec neznám.

Co miluji? Kočky, koně, kozy a výrobu sýrů a domácího chleba a všeho, co je opravdové a s láskou. Audioknihy a teplé peřiny. A taky tonik, když na to přijde. S ledem. Jako dítě jsem ráda pozorovala život, zvířata a přírodu, je to stav, ve kterém jsem to já.

Tvůrkyně online inspirativních textů, které si můžete objednat dle tématu, které potřebujete řešit. A s ním dostanete vždy i časově rozsáhlou emailovou podporu, protože když se člověk do něčeho vrhne, chce to čas a já to vím.

V devatenácti letech jsem si koupila první tarotové karty, jedny ze dvou, které snad v tu dobu byly na trhu. A už mi zůstaly. Když se za několik let přidala práce pro nakladatelství zabývající se knihami i kartami, začala jsem předávat podporu druhým lidem. A tak se děje už nejméně čtrnáct let.

A proč modrá kočka? Protože téměř osmnáct let byla ta moudrá bytost naší součástí a s ní jsem zakládala svůj první blog na blogu.cz Domácí čajovna, pak Čajovna U modré kočky. Protože byla můj splněný sen.

Renča

Shopping Cart