OHLÉDNUTÍ ZA DUBNEM: Správné ingredience pro život?

Co se nás duben snažil naučit? V čem rozhýbat, v čem podpořit, přidat nějakou podporu, doslova koně pod zadek nám nastrkal, abychom se konečně někam pohnuli?

Tak právě tohle zpětně hledejme v dubnových událostech. Kde jsme dostali spíše podporu, než výtku. Spíše něco navíc, než nějakou ztrátu. Spíš to pak budou věci, které jsou rozumné. Tedy, kdo měl hlavu v oblacích, tak mohl trošku spadnout na zem, ale posléze mu díky tomu mělo dojít, že by se měl rozhodovat spíše rozumně. A to rozumné řešení bylo minimálně naznačeno.

 

Duben obecně je vždycky o nějakých základech, o tématu, které by se mohlo promítat celým rokem.
Tak směle do toho, protože chce se po nás, abychom se rozhodli ve svůj prospěch. Abychom možná někdy byli až zbrklí, rázní a jasní. Abychom si udělali pořádek tam, kde to je nutné… a k tomu ten konec dubna bude hodně tlačit, protože se začneme pak topit v nepořádku a bude to krajně nepříjemné.

Duben mohl mnohé obecně i rozčísnoust, nastavit cestu, změnit úhel pohledu.
Právě tak, jak kdo potřeboval.

A otvíráme si tím cestu k pěkným zážitkům, smířlivosti, lásce, pocitu, že jsme se životem propojeni, tak se nebojím říct, že duben svědčil každému, kdo zabojoval se zlozvyky, nebo kdo se zbavil dlouholetého mentálního nastavení, které mu vlastně už škodilo. Poeticky řečeno, všechny ty přerody v lepšího člověka.

1 názor na “OHLÉDNUTÍ ZA DUBNEM: Správné ingredience pro život?”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart