OHLÉDNUTÍ ZA BŘEZNEM

Aby nám bylo dobře. K tomu nás měl březen vést. Máme se tedy ohlédnout a zjistit, k čemu nás to tlačilo, co kvalitního nebo zlepšujícího náš život se pořád dralo na povrch? A to nemuselo být ani nic příjemného… Někdy ta výzva „něco zlepši!“ může být i formou ukázání, kde si teda škodíme a kde už by bylo dobré začít jednat, myslet nebo se chovat jinak.

A s ohlédnutím tu máme jednu informaci. Něco nám bylo dáno…. Něco malého, co vyvážilo něco v našem životě.

A to může být naprosto cokoliv.  Co tedy můžete  zařadit do takového šuplíčku?

Najednou vám to dalo smysl, najednou přišlo prozření. Ta správná informace, ten pravý čas, ozval se někdo pravý, přišel někdo pravý – a věci se rozhýbaly. Celkově mi přijde, že to celé bylo ale velmi elegantní a smysl dávající. Logicky nám něco v březnu mělo zapadnout do plánů, do uvažování nad minulostí a celkově nás osvobodit k něčemu novému. Protože už k tomu novému budeme mít tu správnou informaci, kontakt, cestu vyšlapanou a tak dále…

Březen přinesl ty podněty trošku jiné než únor. V únoru nám to došlo… v březnu se pak mělo udít něco, co nám to naše procitnutí potvrdilo: V dobrém i zlém.

Takže se ohlédněme za událostmi nebo oblastmi, ve kterých přišlo něco nového, zda-li to není přece jen dar, a něco vyvažujícího … něco, co jsme potřebovali položit na tu druhou misku vah.

Zvědavě se ptám dál..mohlo to tedy být něco rázného, co změnilo pohled na svět. Informace, která rozčísla stojaté vody… nebo něco, co nám přineslo do života pevnou vládu, stabilitu, vše pevně v rukách a celkově zlepšení. Takovou tu možnost volněji a lepším nádechem o sobě rozhodovat dál, protože už něco důležitého k tomu máme k dispozici… a to jsme předtím ještě neměli.

2 názory na “OHLÉDNUTÍ ZA BŘEZNEM”

  1. I was very pleased to uncover this great site. I need to to thank you for ones time for this fantastic read!! I definitely appreciated every bit of it and I have you bookmarked to look at new information on your blog.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart