place of worship, scotland, celts-3364363.jpg

Novoluní 27.8. v Panně: Co musíte, co tušíte, že musíte?

place of worship, scotland, celts-3364363.jpg Malé nezralé nápady, pocity, pnutí a tušení mohou mít velký význam, protože nás navádějí někam, kde se pro něco chystá. Nějaký výsledek, něco… co možná i celý ten týden hledáte, tak kolem novoluní bude nejvíc vidět, co by mohlo být dobrým tématem možná i na dalších 12 měsíců. Odněkud nás to odtahuje, ukazuje, že  někde už není vyživená půda pro naši budoucnost. Že se máme otočit a jít dál. Co a jak nám otáčí hlavu více či méně příjemně? Často se bude dít to, že sklidíme to, co jsme zaseli.  Kdo je tím rádcem, tou rukou, která ukazuje nový směr? Kdo vám v tento čas pomůže, poradí nebo vůbec postojí při vás, toho můžete využít i dál, protože tam vzniká oboustranně výhodná spolupráce. Náhody, intuice, silné pocity, silná přitažlivost k něčemu. Nebo silná lítost, že něco nemám, ale zasloužím si to přece… ano, zasloužíte! Máte-li tento pocit lítosti, prostě se nevzdávejte, odplačte nánosy smutku a zase oprašte kolena, utřete slzy a v tom novém nádechu neúnavně znovu hledejte nová řešení, nové cesty. V tom je Panna velmi užitečná, protože umí najít takové základové kameny, které opravdu drží.

116 názorů na “Novoluní 27.8. v Panně: Co musíte, co tušíte, že musíte?”

  1. I have read your article carefully and I agree with you very much. This has provided a great help for my thesis writing, and I will seriously improve it. However, I don’t know much about a certain place. Can you help me?

  2. Reading your article has greatly helped me, and I agree with you. But I still have some questions. Can you help me? I will pay attention to your answer. thank you.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart