LISTOPADání: Jen tak a pro všechny: Po starých šlépějích a ke spolupráci

V listopadu bude hodně znát, pokud si někde s někým nesedneme, pěstujeme nespokojené spolupráce a vztahy. Bude nás to srážet, dovádět do sporů, přičemž na první pohled si ani nemusíme uvědomovat, proč se cítíme vtaženi do sporu. A znovu platí to podzimní a každoroční: v čem cítíme nespokojenost, to by bylo vážně dobré vyřešit. CO cítíme, že nás omezuje, to by bylo dobré odstranit. Období hluboké orby, kdy nám velkým podporovatelem může v této době být letos:

  • Cit pro spolupráci (koho chci, koho nechci, na čem chci dál pracovat, na čem nechci)
  • Cit pro budoucí plánování tu přetrvává
  • Cit pro vidění toho, kdo to s vámi myslí dobře

Tímto se tedy může stát, že vztahy projdou zatěžkávacími zkouškami, které mohou končit různě – od rozkolů po sladké happyendy (je tam moc emocí a vyvřít mohou neřešené záležitosti, které bobtnají).

Dobře vycítíme svou cestu a jak již bylo v KALENDÁŘI, tak univerzálním návodem je vrátit se ve svých stopách zpět. Ze své minulosti příst budoucnost. Ze svých silných stránek postavit cestu.

A pomůže nám i inutice. Čím více odpočinku nebo jemnosti si  dopřejeme, tím více se nám otevřou i ty spolupráce či správné odpovědi na otázky týkající se druhých lidí, našich situací a plánů. Potřebujeme na konci měsíce mít jasno v tom, CO DĚLÁME  a kam kráčíme.

Nechme odpadnout to, co nám nedělá dobře a buďme u toho upřímní. Už říjen ukázal, že někdy od nás musí odejít něco, co nám do té doby zdánlivě dobře sloužilo, ale upřímně – byl to jen zlozvyk.  A nic moc dobrého vlastně nepřinesl.

Mezi zajímavými oblastmi a tématy může být:

  • To, co nám přinese intuice a velmi zvláštní jemná náhoda…
  • Něco, k čemu přijdeme díky akčnosti, odhodlání a odvaze! TIP do deníčku!

2 názory na “LISTOPADání: Jen tak a pro všechny: Po starých šlépějích a ke spolupráci”

  1. The next time I read a blog, I hope that it wont disappoint me as much as this one. After all, I know it was my choice to read, however I genuinely thought you would probably have something interesting to talk about. All I hear is a bunch of whining about something you could fix if you werent too busy looking for attention.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart