LETNÍ SPECIÁL: Karty bohyně ISIS…

Karty bohyně ISIS…     …jako letní inspirace. Léto už se pomaličku začíná chýlit ke konci a přináší své ovoce. Představte si, že stojíte u nádherných skvostných egyptských chrámů a ještě chvíli to bude trvat, než se probudíte doma ve své posteli do některého z posledních letních dnů.

A máte otázky… a máte silný pocit, že si z letošního léta máte odnést moudrost, kterou možná tušíte, možná ne.

A pojďme si vytáhnout několik karet, tak, jak nám to přijde… a některá slova se vám stanou průvodci.

KARTY BOHYNĚ ISIS: Zodpovědné požehnání

Letní události můžete brát jako potvrzení vaší cesty. Ohlédněte se… co bylo intenzivní, nad čím jste přemýšleli, co mělo v sobě ten náboj „vlastně už toto nemůžu přehlížet, pořád se to opakuje!!!“

„Ta část tebe samé, která se srovnává s ostatními v naději, že bude lepší, je projevem nejisté vnitřní prázdnoty, kterou se snažíš zaplnit ze strachu! Naplň ji raději svým věděním, než snahou přetrumfnout ostatní.“ Může být jedno  poselství…

Karta se objevila samostatně, prý má tedy speciální význam… k němu pak vychází slova…

„Karta Portál světla tě chce vést. Říká ti, že máš za sebou určitou fázi a zkušenost a vstupuješ do nového cyklu s vyššími vibracemi.“

A tím lépe to půjde, čím odevzdanější tomu všemu budeš…

Zdá se tedy, že léto přináší dozrání jedné životní cesty a úvahy nad další. Nad tím, co umíme, co je naše – a pozor, neporovnávejte se s ostatními, v tom může být trošku scestí.

Hojnost se ti otevírá….

… co se otevřelo jako úspěch, radost, hojnost. Kde jste byli vděčni osudu za něco

Najděte znovu toto téma a zaplňte ho vděčností či něčím, co karta nazývá jako „zaplnění těchto kanálů hojnosti plody svých úspěchů tak, aby k tobě proudilo mnohem víc hojnosti.“ Máme se začít starat o co, co máme… spravovat to zodpovědně a ono se nám to odmění tím, že to začne velmi dobře fungovat.

Je to tedy v praxi: všechno, co dobrého máte a trošku i více to zanedbáváte, nyní vezměte, oprašte a dejte tomu péči nebo šance, které to potřebuje. Mělo by to fungovat.

To nové, to otevřené, to dozrálé tu nejspíš také je, nebo to stojí za dveřmi ve chvíli, kdy si uvědomíte, že tyto dveře doma TAKÉ MÁTE.

ZRADA? Byla ta tématem vašeho léta? Pokud ano, pak je tu pobídka k tomu, abyste chránili to, co máte… a příliš se nedělili. Ochraňujte své nové návyky, svá nová přesvědčení, své nápady a cesty i vize. Aby vám je druzí nepošlapali dříve, než vůbec začne to dobré klíčit.

Druhou zprávou ještě je oheň, který přijde a přinese ti sílu a energii do života do podzimních dnů ve chvíli, kdy začneš měnit právě nějaké staré návyky, které už nejsou prospěšné.

To byl malý příklad toho, jak si z karet vzít více informací. Možná některé z nich byly  pro vás jak dělané. A pokud ne, budete si muset karty vyložit sami… je to příjemné.

A mám odpověď na své vnitřní rozpoložení. K čemu přesně to vztáhnout? Asi také budete vědět, když si tato slova přečtete ve svém výkladu. Karty umí… a mají jedinečnou vnitřní vůni duše, která působí magickým dojmem.

Vydalo nakladatelství Synergie, 2021, www.synergiepublishing.com, 

118 názorů na “LETNÍ SPECIÁL: Karty bohyně ISIS…”

  1. Reading your article helped me a lot and I agree with you. But I still have some doubts, can you clarify for me? I’ll keep an eye out for your answers.

  2. Thanks for the feedback! That’s an interesting point. I suppose there are many reasons, internal and external, why we do not accomplish all that we might. Regardless, I am thankful for the Lord’s grace in that. Thanks again!

  3. I have read your article carefully and I agree with you very much. So, do you allow me to do this? I want to share your article link to my website: Log in

  4. naturally like your web site however you need to take a look at the spelling on several of your posts. A number of them are rife with spelling problems and I find it very bothersome to tell the truth on the other hand I will surely come again again.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart