Kalendář Magické kočky

Kočičí magie je přirozená. Je jen málo zvířat, která budí takové emoce a pocit tajemna, neproniknutelna a jen tušené moudrosti, která může být jiná, možná hlubší než ta lidská. Co se vlastně kočkám honí hlavou?

S nástěnným kalendářem Magické kočky nad tím můžete přemýšlet každý den.

A každý měsíc vám bude k dispozici nová kočka.

Parádní kočka.

Magické kočky je kalendář plný skrytého kočičího světa, jejich myšlenek, jejich toužení, jejich říkání beze slov. Plný světa do jakého umí proniknout jenom Ciro Marchetti.

Ciro Marchetti tvoří kolem koček auru

Možná tedy ne přímo auru každé kočky, ach, jak by vlastně vypadala?

Ale tvoří atmosféru, myšlenku, dojem, vjem, který se podobá snu, ze kterého se právě probouzíte, nevíte už  nic konkrétního, ale pamatujete si ten pocit.

Ciro Marcetti tohle umí. Vytvořit pocit. Detaily, drobnosti, laskavosti a mnohá malá tajemství na jednotlivých obrázcích.

Jedním jsem si jista: KAŽDÝ DETAIL NA OBRÁZKU může být malým příslibem, že právě v něm najdete pak každý měsíc nějakou zajímavou inspirující symboliku. A znovu tu budete ten pocit, ten prožitek, ten krásný měsíc prožitý ve společnosti Magických koček.

Velkoformátový prožitek, velkoformátový kalendář

Znám karty Cira Marchettiho a vždycky jsem si přála vidět jeho obrazy i ve větším formátu. Jednou  jsem viděla puzzle. Zdaleka ale nebylo tak velké jako nyní obrazy na nástěnném kalendáři. Velký obraz přináší opravdu velký prožitek. A tu neodolatelnou touhu se na obrázky stále dívat. Vnímat je.

Hledat na nich to důležité.

Tak krásný rok 2023!

O autorovi: Ciro Marchetti je oceňovaný umělec ze Spojeného království. Vystudoval umění v Londýně, poté pracoval v Evropě a Jižní Americe., kde spoluzaložil designovou a uměleckou agenturu, která se dočkala velkého úspěchu. Později se přestěhoval do USA (Miami) a kromě řízení své společnosti se věnoval workshopům, přednáškám o digitálním umění a tvorbě ilustrací. Tvoří fenomenální karty, plakáty, kalendáře, skládačky, dřevěné krabičky, šátky, tašky, župany – vše s uchvacující tarotovou tématikou.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, https://www.synergiepublishing.com/cs/shop/karty/vykladacky/000543_magicke-kocky-kalendar-2023.php

 

3 názory na “Kalendář Magické kočky”

  1. Pingback: 3seattle

  2. Reading your article has greatly helped me, and I agree with you. But I still have some questions. Can you help me? I will pay attention to your answer. thank you.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart