Jan van Helsing: Příručka pro bohy

 

Tak nějak se tu necítíte jako doma? A pořád vám svět přijde divný? Pak jste možná přesně ten typ čtenáře, který se rád zabývá konspiračními teoriemi a knihy Jana van Helsinga již znáte. Knihu Příručka pro bohy bych zařadila jako počtení, které dobře navazuje na Můj otec byl MIB, zároveň již ve velké míře probírá i témata aktuální, počínaje politickou situací a koronavirem konče.

Takže pokud ještě nemáte ve všem dokonalý zmatek, můžete se s klidem začíst. Informace se vám tu potvrdí, vyvrátí, no jen jak budete chtít. Autor si přizval na pomoc jasnovidného  Johannese, který odpovídá na všetečné otázky, zabývá se konspiračními teoriemi, spiknutími a vším, co rezonovalo v médiích poslední dva tři roky.

Autor také tvrdí, že o koronaplánu věděl již v roce 2019 a i tom se zde rozepíše.

Základní myšlenkou knihy ale zůstává podpora v tom, abychom se rozpomněli, proč na Zemi jsme a začali plni to, co je naší přirozeností. A to může být u každého jiné.

Ta kolektivní hypnóza, to kolektivní nechávání se ovládat může být pro někoho velkým tématem. A tato kniha všechny tyto teorie rozebírá z různých stran.

Co s tím tedy máme dělat? Jak na to pohlíží autoři?

Zde na Zemi jsme pod vlivem matrixu. Svým způsobem jsme však také „měňavci“! Jenže, pro člověka je to velká výzva, jelikož se příliš upíná na fyzično. Myslí si, že vše „musí vidět“; avšak tím se připravuje o mimořádnou příležitost.“ Když se ponoříme do svého světa, své duše, svých myšlenek, najdeme životní vizi. A to je přesně to, co si potřebujeme z této knihy vzít. Chuť žít svůj život tak, jak skutečně chceme, jak to cítíme a najít k tomu odvahu. Pak existuje možnost, že různá područí zájmů mocných začnou praskat.

Jan van Helsing je prostě autor s naprosto nezaměnitelným rukopisem a jeho knihy jsou naprosto věrné svému tématu. S každou další opakuje informace z předchozích a přidává notnou dávku novinek, nových úhlů pohledu a dalších souvislostí, které možná na první pohled nejsou zřetelné. O to zajímavější je potom otvírat tyto knihy třeba o pět, deset let později, abychom se podívali, co z řečeného se skutečně stalo.

Otázkou zůstává, jestli vše bereme jako dokument, fantasy, sbírku konspirací nebo duchovní literaturu. Asi podle naladění každého čtenáře.

O autorovi: Jan van Helsing (1967) je autorem několika knih literatury faktu a majitelem nakladatelství Amadeus Verlag. Věnuje se objevování skrytých faktů, často předpovídá politický a ekonomický vývoj na mnoho let dopředu a v této knize spojuje síly  s Johannesem, vizionářem, autor meditačních CD a tvůrce mnoha seminářů o napojení se na své dary, tvůrčí schopnosti.

Vydalo nakladatelství Anch-Books, 2022, www.anch-books.com

53 názorů na “Jan van Helsing: Příručka pro bohy”

  1. Reading your article helped me a lot and I agree with you. But I still have some doubts, can you clarify for me? I’ll keep an eye out for your answers.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart