Imbolc PRO JEDNOTLIVÁ ZNAMENÍ: Kde hledat oporu v nových  začátcích

Aneb, chcete v něčem letos fakt prorazit, co vám v tom může pomoci?

Beran: Hledejte návody úspěšných, inspirujte se jejich cestami, běžte do toho osvědčenými způsoby, nic nezkoušejte, neumiňujte se, nedělejte kompromisy, ale běžte do toho úspěchu rovnou cestou. Můžete kolem sebe návody hledat, ale také ve zvýšené míře už v tuhle chvíli vidět. Potřebujete najít způsob, jak v tom novém být spokojeni, ale být spokojeni už i v té cestě za tím  novým. Tedy samotná cesta k vytouženému bude tím oč jde.

Býci: Abyste s něčím novým nebo kýženým prorazili, musíte se zbavit  zátěže, která právě v tuhle chvíli o sobě může dávat hodně vědět. Tu brzdu vidíte. A pak je otázka, jestli to narychlo dokončíte, nebo je vaším úkolem tu zátěž shodit, protože už není vaše. Roli mohou hrát nedokončené záležitosti, které potřebují dokončit, dodělat – aby se uvolnila cesta ven, tedy zatněte zuby a dodělejte poctivě to, co je třeba.

Blíženci: hledejte spojence v minulosti, ať  už v lidech, nebo v tématech nebo citech, které vás dříve (až snad v dětství) naplňovaly radostí, štěstím. Potřebujete ke svému znovuzrození najít něco, co jste na cestě ztratili a co je něžné, dětské, laskavé. Možná sebepéči, možná konkrétního člověka z minulosti, možná konkrétní lásku nebo vášeň pro něco, co tu kdysi dávno bylo a naplňovalo vás to štěstím a budoucími plány.

Raci: Vašemu úspěchu pomůže trpělivost a chuť se naučit něco nového, klidně se s tím novým schovat do ústranní a dělat si své. Hledejte podporu v teorii, knihách, přednáškách, v trpělivé práci na sobě, v plánování, ve vylepšování svého života, své duše, své mysli. Je to něco od alchymie až po tvrdé řemeslo, prostě máte se vzít do svých  rukou. A to pořádně!

Lvi: pomoci vám může to, co už máte, na čem stavíte svůj život v tuto chvíli, jen si máte lépe uvědomit své kvality, kvality svého života a řádně je využít bez toho, aniž byste o tom pochybovali. Máte sít semínka, doslova plodit nové… a pečovat, sklízet, prostě se nezastavíte. Vezměte rok a jeho události takové jaké jsou a okamžitě tyto výsledky a události měňte ve svůj prospěch a investujte je dál.

Panny: zaměřte se na kvalitu. Velmi vám pomůže, kdy ve svém plán ování budete nekompromisní. Umanutí na to nejlepší. Když si počkáte na to nejlepší. A mezitím si upravíte to, co máte. A také vyčkejte, ale to mám pocit, že to přijde časem, na někoho, komu to nejlepší ze sebe budete moci dát.

Váhy: vaše úspěchy podpoří samota, jedinečná cesta bez vlivu druhých, nebo to, co jste dlouhodobě o sobě vyzkoumali, je možná čas využít své individuální cesty, své odlišnosti od druhých. A nedívat se napravo, nalevo. Řádně odpočívat, řádně zpřesňovat kurz, ale s tím vědomím, že na cestu si svítíte sami.

Štíři: velmi vás podpoří i zásadnější životní proměny. Do nového se vám půjde lépe, když zcela vyřešíte staré tak, aby to, co už není ve vašem životě živé, tu nebylo nebo bylo patřičně uctěno a můžete jít dál. Může to být ale i o využití té prožité minulosti, kdy s úctou půjdete o krok dál tak, aby bylo znát, že do starého se už vracet nechcete.

Střelci: zásadní změny vás mohou velmi podpořit. Stavět budoucnost máte na tom velmi pevném, na tom, co nyní nebo i kdysi přežilo zemětřesení vašeho života. Velmi dbát na pevnost pod nohama, kvalitu a nebát se dát svému životu nový směr. Nelpěte na něčem starém, o čem už tušíte, že je ze zvyku a přežité.

Kozorozi: Nechte si poradit. Netrapte se tím, že  nevíte, jak dál nebo kudy, ale odložte tu úzkost jak jen můžete a otevřete se světu, jak jen můžete. To pravé a ty pravé cestičky k novému jsou pro vás schovány tam, kde dokážete překročit vlastní stín nebo překonat něco tísnivého.

Vodnáři: Dívejte se kolem sebe, co je náhle jasné. Co je jasné tak, že o tom není pochyb. Co se otvírá, co se právě nabízí. Máte doslova otevřené okno k novinkám, k tématům roku 23 a v tuhle chvíli byste mohli přesně vidět návod na rok, návod na to, co vám může udělat dobře.

Ryby: nechte si nabídnout od někoho laskavého. Co se vám nyní nabízí, je to malé, nenápadné… co vám dělá radost, to prostě vezměte. A uvidíte, z takových malých příležitostí mohou s trochou snahy vyplynout velké životní příležitosti.  A dopřejte si radost, v tom rozpoložení si snáze těchto malých  nabídek všimnete, nebo ty nabídky si všimnou vás.

97 názorů na “Imbolc PRO JEDNOTLIVÁ ZNAMENÍ: Kde hledat oporu v nových  začátcích”

  1. Try to slowly read the articles on this website, don’t just comment, I think the posts on this page are very helpful, because I understand the intent of the author of this article.

  2. You’re so awesome! I don’t believe I have read a single thing like that before. So great to find someone with some original thoughts on this topic. Really.. thank you for starting this up. This website is something that is needed on the internet, someone with a little originality!

  3. You’re so awesome! I don’t believe I have read a single thing like that before. So great to find someone with some original thoughts on this topic. Really.. thank you for starting this up. This website is something that is needed on the internet, someone with a little originality!

  4. I think the content you share is interesting, but for me there is still something missing, because the things discussed above are not important to talk about today.

  5. I’m often to blogging and i really appreciate your content. The article has actually peaks my interest. I’m going to bookmark your web site and maintain checking for brand spanking new information.

  6. I’m often to blogging and i really appreciate your content. The article has actually peaks my interest. I’m going to bookmark your web site and maintain checking for brand spanking new information.

  7. Reading your article has greatly helped me, and I agree with you. But I still have some questions. Can you help me? I will pay attention to your answer. thank you.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart