DUBEN PRO JEDNOTLIVÁ ZNAMENÍ

Beran: Věnujte se novým výzvám, novinkám. Vše, co vám naruší pohodlí a zajeté koleje, je nějakým způsobem výzvou k tomu, abyste se zamysleli a možná se na základě toho pustili starého a zkusili něco nového. Čas ochutnávání z talíře života.

Býci: Osud vám může předat něco milého, laskavou vzpomínku na minulost nebo příjemné setkání. Vychutnávejte si všechno krásné a laskavé a v tomto směru se o víc nestarejte. Můžete tak vědomě i nevědomky docela vyřešit trápení, které odejde pak zcela nepozorovaně…

Blíženci: Nechte emoce stranou a tento měsíc řešte věci takové, jaké jsou. Berte v potaz fakta a i když možná budete pro své okolí nepříjemně pragmatičtí, nevadí. Ono je to vážně potřeba.

Raci: Dejte si pozor na přílišné spočívání v trýznivých vzpomínkách nebo emocích.  Možná se jimi ale potřebujete probrat, ale výsledkem by mělo být něco ve smyslu „dobře, tak to bylo, ale právě proto teď musím udělat to a to… „ a to vám dodá koncem dubna nové nápady, životní sílu a plány do celého roku.

Lvi: Čas se dát na cestu. Nebo si definitivně sbalit kufry. V dubnu uvidíte, kde potřebujete udělat změny, ukážou se cesty i řešení a bude jen na vás, do jaké míry dovedete svou cestu vpřed opravdu vpřed.  Vaším úkolem je vzít život do svých rukou.

Panny: Osud vám přinese situace, které rozhodnout. Kolo osudu se pootočí a mělo by to být lepším směrem. Tak rozhoďte sítě, mějte oči na stopkách a snažte se prosadit si svou. Mělo by vám to vyjít.

Váhy: tématem pro vás bude síla, ale i její oslabení. Na vás bude nyní ve svém životě udělat pořádek, vše oslabující z něj vyhnat, a vše posilující opravdu posílit, aby vám bylo dobře. Může to být úlevný úkol, ale i úkol velmi vysilující. Pomoci vám může uvědomění si toho, co vás neskutečně zatěžuje a už zatěžovat nemusí, už to není vaše…

Střelci: Potřebujete hledat ve svém životě rovnováhu a nové příležitosti. Pokud toho všeho bude moc, vytrvejte, klidně balancujte chvilku na dvou židlích, protože potřebujete více věcí vyzkoušet, do více věcí se vrhnout, abyste se později správně rozhodli pro to nejvíce vyhovující.

Štíři: Cesta vpřed je uvolněná. Můžete se dát do čehokoliv vás napadne, měli byste mít úspěch nebo alespoň dost ohnivých sil se prodrat nejednou překážkou. Nebo to může být o dokapaném poháru trpělivosti a vůbec, budete velmi akční a to jak dobrovolně, tak nedobrovolně.

Kozorozi: Plánujte budoucnost a v dubnu si definujte, s kým… s čím, tu budoucnost dál vůbec chcete. Taková probírka životních oblastí, situací a hlavně lidí kolem vás, bude velmi důležitá.  Potřebujete postavit něco kvalitního a funkčního, takže vám prospěje mít přísné oko bez přivírání víček.

Vodnáři: Nejlepší způsoby, jak se ozdravit, přijít k fyzické síle, udělat něco pro sebe – to je váš dubnový úkol. A za odměnu vás čeká láska, setkání s něčím, nebo někým milovaným. Prostě v čím lepší budete formě, tím lepší věci vás potkají. TOP tarotskop měsíce, vážně…

Ryby: Můžete  hledat svůj životní smysl nebo nějaký úkol, řešení – a na to všechno byste měli jít něžně, pomalu a s ohledem na to, co umíte, co jste zažili, jaká  je vaše moudrost. Ta chytrost, vychytralost a moudrost bude pro vás velmi důležitá. Probudíte ji mimo jiné tím, že zkusíte něco nového nebo přijmete výzvu ke  zlepšení se…

2 názory na “DUBEN PRO JEDNOTLIVÁ ZNAMENÍ”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart