Čas Ryb 2023:  Kam nás to povede, tam běžme!

Čas Ryb obecně otvírá velkou citlivost, minulost a témata, která jsme za celý minulý rok nevyřešili, nebo ke kterým dozrál čas. Na straně jedné to může být hluboce odpočinkový čas, jako nedělní probouzení, kdy už tušíte, že někdo v kuchyni připravuje kávu… a už jen vnímáte hezké dozvuky spánku a snů… na straně druhé to mohou být noční můry a těžká nespavost těsně nad ránem, kdy je ještě brzy vstát a jít něco dělat.  Rybí témata jsou podvědomá, intuitivní a často v tento čas prostě cítíme a víme, co máme dělat, jak se máme rozhodnout a co je s námi dobře. I špatně.

Tak je dobré si tyto vjemy a pozoruhodnosti, které nám přijdou na mysl třeba napsat… protože tyto dary vyplouvají jen  nyní, těsně před prvním jarním dnem…

A jak je to letos? V roce 23 budeme méně snít  a méně se probouzet, ale z té pomyslné kuchyně už na nás bude někdo volat, co je nového a že šup šup z postele. Eso holí je dosti akční a přináší situace, které jsou nečekané i čekané, ale něčím nám mění přístup a pohled na věc.

A budou to věci dobré, můžeme se těšit, protože druhou kartou je Hvězda. Co nás bude tak moc vášnivě volat.. co se bude otvírat. Co nás potká za náhody… to všechno je pod ochranou rukou. Šťastnou hvězdou. Je to až poetické a skoro se mi k tomu nechce říkat víc.

Prostě tam, kam nás to nezpochybnitelně a vášnivě povede, tam běžme!

1 názor na “Čas Ryb 2023:  Kam nás to povede, tam běžme!”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart