ČAS BERANA: Ukáže se nám náš úkol?

Beran je první jarní znamení, přináší energii nezkrotného růstu, nutnosti prorazit ven za životem za každou cenu. A tak je to každý rok. I nám se do života tak může propsat nálada, která odpovídá té přírodní rostoucí až agresivitě. Té chuti růst, klíčit, kořenit, kvést… Všude kolem sebe to v přírodě v tento čas ostatně uvidíme.

Letošní čas Berana nám přináší ÚKOL, TÉMA celého roku. Bude v této době vidět. Bude nás lákat, budeme to vidět všude kolem sebe s pocitem „a co kdybych i já mohla?“ nebo se nám přímo budou tyto příležitosti k novinkám, novým výzvám, svým vlastním vítězstvím, nabízet. A to pak opravdu šťastnými náhodami nebo vyloženě spoluprací osudu.

Co nového nás v tento čas nadchne, to má skutečně šanci s námi dlouhodobě spokojeně být.

Univerzálním návodem na čas Berana pro tento rok je úsměv a jiskrné, zvědavé vyhlížení všeho nového. Zkoušení nového. Přemýšlení nad tím, co vlastně v životě chceme. Předchozí týdny nám uklidily emoce nebo nám zjitřily to, co máme skutečně vzít vážně a řešit to – březen až duben pak přináší možnost to řešit, zakládat nové, sbírat první plody svého letošního úsilí a vůbec, SPOLUPRACOVAT.

Nabízet se do světa… a přijímat nabídky, které se vám budou líbit. Tvořit nějaké své životní, nebo jen toto roční dílo. Téma celého roku může právě nyní být velmi velmi vidět.

Každý rok, ale letos dvojnásobně s tím, že se tu může  jednat především o:

  • Nové začátky doslova na zelené louce, velká překvapení
  • Nové začátky tam, kde už něco emočního nebo reálného v tomto tématu proběhlo v dětství

1 názor na “ČAS BERANA: Ukáže se nám náš úkol?”

  1. I was very pleased to uncover this great site. I need to to thank you for ones time for this fantastic read!! I definitely appreciated every bit of it and I have you bookmarked to look at new information on your blog.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart