BŘEZEN PRO JEDNOTLIVÁ  ZNAMENÍ: Kde nebo jak se posílit?

 

Beran: Sílu vám dodá laskavost vůči sobě, dodělejte všechny resty vůči sobě samotným, ve zdraví, v péči o duši nebo tam, kde cítíte, že na něco už dlouho nemáte čas. Prostě si teď ten čas udělejte, odhoďte jiné povinnosti a udělejte to, co musíte. Nesmírně se vám uleví, zmizí napětí, stres a budete mít pocit, že jste na světě správně. Jestli někde vypluje ještě téma odpuštění, rozloučení se s nízkým sebevědomím, hrdě do toho: i to vám dodá síly. A naopak vám je sebere, když se těmto věcem nepostavíte a necháte se semlít.

Býci: Pusťte se minulosti, udělá vám dobře, když co nejčastěji vykročíte novými směry. Když co nejvíc nového zkusíte, když co nejvíc necháte minulost za sebou. Může vás to stát dost rozhodování nebo učinění nějakého ráznějšího a nepříjemného kroku, které okolí neocení, ale j tu také větička „osvoboďte sebe a všechny ostatní ve svém okolí od starých bolestí“. Možná zjistíte, že svým lpěním na něčem starém druhé omezujete a vaše vykročení vpřed bez přehnaného zájmu o ně jim také uleví.

Blíženci: sílu vám dodá práce, ponoření se činností, pro které bije vaše srdce. Tématem měsíce pro vás může také být završení nějaké zkušenosti, přičemž zjistíte, že můžete vkročit do další. Třeba i spolu souvisí, něco už umíte, netrapte se opakováním teorie a běžte do praxe!

Raci: Posílí vás život sám. Zamilujte se do něj, věnujte se všemu, co milujete. Pusťte se do zcela nových věcí, které vás naplňují nadšením. Navíc si všímejte toho, co se vám nabízí, nelpěte na tom, co si myslíte, že máte dělat, ale dívejte se kolem. On vám březen nabídne něco, co možná ještě neznáte, nebo to je poprvé, ale co vás neskutečně do hloubky srdce osloví…

Lvi: Nejvíc síly vám dodá důvěra v život a pozorné dívání se na to, co se vám bude dít. Je to forma podpory. Osud vám v březnu přinese nabídky, události a podněty, které stojí za to pořádně prozkoumat, protože v nich může být jistá forma životního naplnění, první krok, impuls k první novátorské myšlence… buďte tedy bedlivými pozorovateli svého života.

Panny: Zaměřte se v březnu na to, co vám výtečně funguje. Co jde od ruky, co klape. A v tom pracujte nejpilněji jak můžete a užívejte si nejen toho úspěchu, ale i té radosti, kterou vám fungující části vašeho života přináší. Může se stát, že takové rozpoložení duše samovolně vyřeší nebo umírní oblasti, ve kterých to moc dobře nejde anebo oblasti, kde trpíte sníženým sebevědomím a máte na sobě hodně omezující vzorce,  z mládí, dětství…. Prostě načerpejte energii z milých oblastí března.

Váhy:  Zdržte se jakékoliv kritiky. A zkuste si přát. Zkuste ty první jarní krůčky pro sebe vést s atmosférou přijetí sebe jací skutečně jste. Dejte si volno – od souzení, kritizování, snahy se někomu zalíbit a snahy s někým obtížným vylepšit vztahy. Tento měsíc vážně nic nemusíte. Nic. Vůbec nic. J en tak žijte a zkuste do světa vysílat to, co od světa chcete dostávat. Zkuste zákon přitažlivosti v praxi… však nevíme, jestli skutečně funguje. A vám v březnu o nic nejde, ideální čas na hraní si s osudem.

Štíři: Důvěřujte tomu, co se děje. Zaměřte se také na to dobré, co se vám děje, zejména na to, co je uvnitř vás. Vnitřní procesy, velká uvědomění, rozložte si v duši hebkou deku a sedněte si na ni. Jděte do přírody. Vytvořte si všechen možný životní klid – jen proto, aby k vám samo došlo to, co dojít má. Informace, událost, pocit… A rozhodně by to mělo přinést pozitivní zkušenost.

Střelci: Sílu vám dodá změna k lepšímu! Máte nějakou v plánu? Směle do ní… K těmto změnám můžete sami přispět překvapivým rázným rozhodnutím, dokapaným pohárem trpělivosti, ale bude velmi znát, kde vám životní síly ubývají a kde je pro vás jejich velký zdroj. Zkuste nějakou  změnu k lepšímu, v jakékoliv oblasti – nesmírně vás to posílí a ta změna má potenciál být trvalá.

Kozorozi: Sílu vám dodají náhody nebo náhodná setkání. Tak si rozhoďte sítě nebo se sami nabídněte a uvidíte, co všechno se vám do otevřené náruče nachytá. Máte v březnu mít velkou výhodu naplnění cílů, hlavně těch dlouhodobých, protože osud chce, abyste se posunuli dál nebo začali svůj život žít efektivně a smysluplně. Hlavní oblast? Jistoty, zázemí, vlastní království, ženská témata.

Vodnáři: Vládnete všemi prostředky potřebnými k tomu, abyste si uskutečnili to, co si skutečně přejete. Navíc nové začátky mohou být často spojeny s druhou šancí, druhým rozkvetením, ale zde si dejte pozor, aby první šance byla uzavřena čistě. Nevstupujte podruhé do stejné řeky stejnou nohou.

Ryby: Nejvíce síly vám dodá otevření dveří něčemu novému. Někomu novému. Nové zkušenosti zkuste opravdu využívat, neschovávat se před nimi. Výsledky těchto nových začátků možná uvidíte až v létě, ale i tak to bude stát za to. Také to mohou být nové otevřené dveře v záležitostech, kde už neskutečně dlouho čekáte na dobré vyústění, rozuzlení. Prostě na to dobré. V tomto směru, otevřete se prosím, zázrakům jara…

5 názorů na “BŘEZEN PRO JEDNOTLIVÁ  ZNAMENÍ: Kde nebo jak se posílit?”

  1. naturally like your web site but you need to check the spelling on several of your posts. Many of them are rife with spelling issues and I find it very bothersome to tell the truth nevertheless I will certainly come back again.

  2. whoah this weblog is magnificent i like reading your articles. Stay up the great paintings! You already know, a lot of individuals are hunting around for this information, you can aid them greatly.

  3. I think this is among the most vital information for me. And i am glad reading your article. But wanna statement on some basic issues, The site style is great, the articles is really great : D. Just right process, cheers

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart