Beltine 2022: V čase novoluní….

Voňavý pampeliškový čas letošního Beltinu bude velmi pravdivý a může se často stát, že naprosto přehodnotíme svoje vlastní já… „tohle už přece nejsem já, já jsem úplně jiná!“ A to bude úleva! Ostatně celý duben nás vedl k tomu, abychom lépe viděli sebe a svůj směr, i to, jakou roli ve svém světě hrajeme. Beltine – je čas obnovování závazků. A tvoření závazků nových, rozvazování starých. Tak asi by bylo dobré udělat si takový vnitřní seznam toho, s čím se vydáme ruku v ruce dál… a čím už  ne.

Základní otázka:

Co mě vede k zhmotnění mých snů a plánů?

Co mne od nich odvádí, co mě bere sílu, nutí sedět v koutě a nenacházet klíč k…(tomu vašemu tématu)?

Letos nám pomůže karta kolo osudu

 – a to znamená, že nebudeme moc tápat, ale v podstatě nám osud pomůže v tom, abychom viděli svůj svět správně a své závazky obnovovali správně. Nebo abychom viděli, co a jak nám (ne)dává smysl.

 

Beltine: tanec se životem!

Tento svátek uprostřed pampeliškových lánů je nejen o tom obnování a tvoření svazků, závazků, ale také o oslavě života, který doslova pučí. Zaměřme letos svou vděčnost do oblasti rodiny, zázemí, toho štěstí kolem nás, domáckého, domovského a z té vděčnosti nám vzejde to, PRO CO PLANE NAŠE SRDCE. Co nás přitahuje, co přitahujeme my. Spokojená rodina, spokojený domov, spokojení my budou mít v tento čas magický účinek, že nám doslova mohou přitáhnout k tomu všemu ještě nějaké to vylepšení.

Nahrávku k tomuto článku najdete právě tady.

1 názor na “Beltine 2022: V čase novoluní….”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart