A je tu znovu čas adventních výkladů a inspirativního čtení přesně na míru!

ADVENTNÍ VÝKLAD: nejstarší, již osmým rokem nabízený, lahodný a sváteční výklad zaměřující se na uplynulý rok, sváteční čas i budoucí rok, často se v něm objevují kromě základních oblastí ryze individuální témata.

VÁNOČNÍ STROMEČEK: stručnější výklad, který se zaměřuje na zázemí, naše slabé i silné stránky, které si neseme z uplynulého roku. Co se bude promítat do roku dalšího? Stručná, rázná i něžná i inspirace do deníčku na nový rok!

Ke všem výkladům máte po dobu platnosti možnost konzultace po emailu.

Inspirace budu letos zpracovávat postupně podle objednávek, poslední určitě dostanete do 21.12.2022. Ptejte se pak hned, nebo si svou inspiraci nechte rozležet hezky přes svátky a s novým rokem se zeptejte i na to, co vám uzrálo…

No, a když to nestihnete, je tu ještě jedno nahlédnutí… už více věnované novému roku, NOVOROČNÍ OBZOR, který se hodí i jako vánoční dáreček pro někoho (to mi pak napište do poznámky, či napište email na modracesta@seznam.cz a domluvíme se)

Přeju nám všem krásný adventní čas, ať jeho podobu máme co nejvíce ve svých rukou a je naplněn v letošním roce něhou a láskou víc než kdy jindy.  Já vám i tímto děkuji za důvěru a přízeň v celém letošním roce a vstupme tedy odvážně do roku dalšího!

201 názorů na “”

  1. The next time I read a blog, I hope that it wont disappoint me as much as this one. After all, I know it was my choice to read, however I genuinely thought you would probably have something interesting to talk about. All I hear is a bunch of whining about something you could fix if you werent too busy looking for attention.

  2. Pingback: 1onslaught

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Shopping Cart